„Sony“ kurs filmą apie emotikonus

„Sony“ kurs filmą apie emotikonus

Kino studija „Sony“ aukcione įsigijo teises kurti filmą apie visiems gerai žinomus socialinių tinklų pakeleivius žinutėse – emotikonus. Kad ir kaip kvailai skamba ši tema, dėl jos aukcione taip pat varžėsi dar dvi studijos – „Warner Bros.“ ir „Paramount“, o teisės kainavo septynženklį skaičių, praneša portalas „Deadline“.

Kol kas visiškai neaišku, apie ką bus filmas, bet faktas, kad studija planuoja kurti animacinę juostą. Visą filmo idėją ir kaip jis turėtų baigtis studijos vadovybei jau yra pristatęs būsimos juostos režisierius Anthony‘is Leondis. Jis taip pat rašys pilną scenarijų, kartu su partneriu Ericu Siegelu.

Įdomu dar ir tai, kad „Sony“ labai stengėsi nugvelbti šį projektą. Ir, kaip pranešama, nors studijos konkurentai per daug nedegė noru nusipirkti šį projektą, „Sony“ aukcione dalyvavo labai agresyviai ir buvo pasirengusi sumokėti tiek, kiek reikės. „Deadline“ žiniomis, studijos valdytojas Tomas Rothamanas spaudė „Sony Pictures Animation“ prezidentę Kristen Belson imtis agresyvių veiksmų.

Režisierius A. Leondis anksčiau yra dirbęs su „DreamWorks Animations“. Jis režisavo „Kung Fu Panda: Meistų paslaptys“ (angl. „Kung Fu Panda: Secrets of the Masters“) ir naują animacinį filmą, kuris nėra jau toks sėkmingas, „K.P.O.B.: Kito pasaulio operacijų biuras“ (angl. „B.O.O.: Bureau of Otherworldly Operations“). Pastarajame pagrindinius veikėjus įgarsino Billas Murray‘us, Melissa McCarthy, Mattas Bomeris ir Sethas Rogenas, tačiau filmas buvo nukeltas, o jo struktūra perdaroma.

Kada bus pradėtas kurti filmas ir kada bus jo premjera, dar nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles