Trečioji „Kapitono Amerikos“ dalis muša bilietų pardavimo rekordus

Trečioji „Kapitono Amerikos“ dalis muša bilietų pardavimo rekordus

Pagal išankstinių bilietų pardavimus, likus dviem savaitėm iki premjeros, naujausias studijos „Marvel“ filmas „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“) jau dabar muša rekordus. Apie tai praneša portalas „ComicBook“.

Trečioji „Kapitono Amerikos“ dalis pagal bilietų pardavimų skaičių aplenkė visus kitus iki šiol pasirodžiusius „Marvel“ filmus, tarp kurių yra ir dvi „Keršytojų“ (angl. „Avengers“) dalys. Anksčiau buvo prognozuojama, kad filmas Šiaurės Amerikoje startuos su 175 mln. dol., tačiau dabar galima kalbėti ir apie didesnes sumas.

Tokie skaičiai nenustebina, nes dėka „Labiausiai laukiamų vasaros filmų“ (angl. Most Anticipated Summer Movies) apklausos, brolių Russo sukurta juosta užėmė pirmąją vietą. Filmas aplenkė tokius konkurentus kaip „Nepriklausomybės diena: atgimimas“ (angl. „Independence Days: Resurgence“), „Džeisonas Bornas“ (angl. „Jason Bourne“) ir „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“). Įdomiausia ir tai, jog itin perspektyvus studijos „Warner Bros.“ projektas „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“) šiame sąraše užėmė tik penktąją vietą.

Filmo „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ premjera įvyks jau gegužės 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles