„Kinas po žvaigždėmis“ sezoną pradės karališkomis „Atostogomis Romoje“

Visus gerų filmų mylėtojus, kuriems vasara be naktinių kino seansų jau tapo neįsivaizduojama, suburs septintąjį sezoną birželio 16 d. pradedantis „Kinas po žvaigždėmis“. Kaip ir kasmet vasariškas bei nesiliaujantis stebinti „Kinas po žvaigždėmis“ pateiks nemažai naujovių. Viena jų – pasikeitusi renginio vieta. Šią vasarą sostinės gyventojai ir svečiai pasimėgauti kinu po atviru dangumi bus kviečiami į Valdovų rūmų kiemą.

„Valdovų rūmai – didelis ir labai įdomus iššūkis, kurį ypač entuziastingai priėmėme. Juk taip įdomu kinui atverti vis daugiau netikėtų erdvių, kurios galės priglausti dar daugiau kino mylėtojų ir vasarojančiųjų mieste,“– sakė kino teatro „Pasaka“ vadovė Greta Akcijonaitė.

Pratęsti šiltus vasaros vakarus mieste viliojantis „Kinas po žvaigždėmis“ kaip visada pasiūlys spalvingą kruopščiai atrinktų filmų puokštę – nuo įdomiausių vasaros premjerų iki neblėstančio žavesio klasikos. Atidarymo filmu šiemet tapo „Atostogos Romoje“ (Roman holiday, 1953) – trumpa, bet įspūdinga princesė Anos (Audrey Hepburn) ir amerikiečio žurnalisto Joe Bradley (Gregory Peck), dirbančio Romoje, meilės istorija.

„Romantiškąją William Wyler režisuotą komediją pasirinkome ne tik dėl to, kad filmas idealiai tinka vasarai, bei kad tai – viena žaviausių kino klasikos istorijų, pasakojama Audrey Hepburn lūpomis, bet ir dėl subtilių karališkų sąsajų. Filme aktorė įkūnija princesę Aną, oficialaus vizito Romoje metu pabėgančią nuo ją lydinčios svitos ir besileidžiančią į nuotykius amžinajame mieste. Manome, kad filmo apie jauną valdovę rodymas kiną besijaukinančioje Valdovų rūmų erdvėje ir puiki vasaros programos pradžia, ir gražios draugystės bei bendradarbiavimo pradžios simbolis,“– džiaugėsi Greta Akcijonaitė.

Pavargusi nuo princesiško gyvenimo Ana svajoja apie paprastus malonumus – ramų pasėdėjimą lauko kavinėje, pasidairymą po parduotuvių vitrinas, pasivaikščiojimą lyjant lietui. Geromis emocijomis pulsuojantis pasakojimas panardins žiūrovus į atostogų nuotaiką, viliodamas kartu su laisvėn ištrūkusia princese dieną pradėti gurkšnojant šampaną, pasmaguriauti itališkais ledais Ispanijos aikštėje, pralėkti vingriomis Romos gatvelėmis elegantiška „Vespa“, o naktį užbaigti įspūdingu vakarėliu Tibro upėje linguojančioje baržoje įsikūrusioje šokių aikštelėje.

„Kinas po žvaigždėmis“ žiūrovų lauks visą vasarą nuo birželio 16 d. iki rugpjūčio 26 d. Valdovų rūmų kieme, Katedros a. 4, Vilniuje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles