„Sostų karų“ žvaigždė buvo įvertinta vaškine figūra

„Sostų karų“ žvaigždė buvo įvertinta vaškine figūra

Kol visas pasaulis laukia naujojo „Sostų karų“ (angl. „Game of Thrones“) sezono, serialo mažojo personažo aktorius Peteris Dinklage’as „matuojasi“ kiek neįprastą sau kostiumą. P. Dinklage’ą nuo šiol iš arti galės apžiūrėti San Francisko Madam Tiuso muziejaus lankytojai.

San Franciske esantis muziejus džiaugiasi naujo sezono grįžimu į televizijos ekranus ir ruošiasi šio gerbėjus apdovanoti naujausiu kūriniu – P. Dinklage’o vaškine figūra. „Atvirai pasakius, kuomet man pranešė, kad aš buvau atrinktas naujos figūros kūrimui, turėjau pats kelis sykius permąstyti – ar esu tam tinkamas žmogus“, – apie savo vaškinę figūrą atsiliepė P. Dinklage’as. „Ir visgi, man tai yra didžiulė garbė, apie kurią anksčiau aš nė negalėjau pagalvoti. Jūs net neįsivaizduojat, koks yra puikus jausmas žinoti, kad ir tu papuoši Madam Tiuso muziejų“.

Madam Tiuso išleido specialų video ir nuotraukų kolekciją, parodančius, kaip šiuo metu aktoriui ir kūrybinei komandai sekasi atskleisti savo personažą vaškinei figūrai. Kviečiame spausti ant šios nuorodos ir susipažinti, kaip vyko pats procesas. Visas šis darbas truko kiek ilgiau nei dvi valandas, o įvairių išmatavimų buvo padaryta virš 250-ies. Pati vaškinė figūra muziejui kainuos apie 350 tūkstančių dolerių.

„Labai skiriasi mąstymas, kaip tu matai pats save nuo kitų žmonių vizijos“, – teigia P. Dinklage’as. „Man tikrai bus labai keista matyti ir suvokti, ką galvoja kiti žmonės apie mano vaškinę figūrą“.

„Peterio Dinklage’o figūra bus neįtikėtinai stiprus papildymas mūsų jau ir taip didžiulei skulptūrų kolekcijai. Esame beprotiškai laimingi galėdami pasidalinti šia figūra su visais „Sostų karų“ gerbėjais visame pasaulyje ir tikimės, kad naujausias sezonas dar labiau nustebins visus žiūrovus“, – teigė Madam Tiuso San Francisko direktorius Chrisas Connorsas.

„Sostų karai“ į televizijos ekranus sugrįžta jau Balandžio 24-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles