Pasirodė pirmasis filmo „Piktadarės istorija 2“ anonsas

Pagaliau sulaukėme to, apie ką buvo kalbama jau keletą metų. Išleistas ilgai lauktas pirmasis, kino hitu laikomo filmo „Piktadarės istorija“ (angl. „Maleficent“) antrosios dalies „Maleficent 2:Mistress of Evil“ trumpasis anonsas.

Aktorės Angelina Jolie ir Elle Fanning įkūnys mums jau pažįstamus personažus – tamsiąją fėją Malefisentę ir Princesę Aurorą. Šios dvi veikėjos iš „Disney“ studijos animacinės klasikos „Miegančioji gražuolė“ (angl. „Sleeping Beauty“), savo dar nepasakotą istoriją į gyvenimą atnešė dar 2014 m. filme „Piktadarės istorija“. Kartu su šiomis aktorėmis, filme išvysime ir Michelle Pfeiffer, Chiwetelą Ejioforą, Samą Riley, Harrisą Dickinsoną, Edą Skreiną, Imelda Staunton, Juno Temple ir Lesley Manville. Fantastinis filmas „Piktadarės istorija 2“ kino teatrus pasieks jau šių metų spalio 18 d. Šis fantazijos kupinas nuotykis rodys įvykius, kurie klostosi praėjus keleriems metams po to, kas įvyko pirmajame filme. Kaip šio filmo gerbėjai turbūt pamena, pirmojoje „Piktadarės istorijos“ dalyje žiūrovams buvo parodyti įvykiai, dėl kurių visiškai sukietėjo žymiausios „Disney“ piktadarės širdis, todėl ji prakeikė dar kūdikiu buvusią Princesę Aurorą. Antroji filmo dalis tęsia istoriją apie sudėtingus santykius tarp raguotos fėjos ir tuoj karaliene tapsiančios Auroros, kol tuo tarpu jos formuoja naujus aljansus naujam priešui įveikti ir karalystėje gyvenančioms magiškoms būtybėms apsaugoti.

Filmo režisierius – Joachimas Rønningas. Juosta kurta pagal Lindos Woolverton sukurtą istoriją ir scenarijų prie kurio prisidėjo Micahas Fitzermanas-Blue ir Noah Harpsteris. Filmą prodiusuoja Joe Rothas, A. Jolie, Duncanas Hendersonas ir Mattas Smithas, o kaip vykdomieji prodiuseriai prie filmo kūrimo prisidėjo Jeffas Kirschenbaumas ir Michael Vieira.

Pirmojoje filmo dalyje matėme, kaip tyros širdies geradarė Malefisentė gyvena stebuklingame miške, uoliai saugodama savo valdas ir pavaldinius. Deja, toks ramus gyvenimas netrunka ilgai ir vieną dieną, klastingiems įsibrovėliams užpuolus karalystę, čia pasėjama baimė ir chaosas. Gindama savo tautą, Malefisentė užsitraukia karaliaus nemalonę, todėl jis ima ieškoti žmogaus, galinčio nugalėti sparnuotąją fėją. Malefisentė skaudžiai išduodama geriausio vaikystės draugo, kuris atima iš jos brangiausią turtą – sparnus. Siekdama keršto ir pasitelkusi tamsiąsias galias moteris ryžtasi imtis kraštutinumo ir prakeikia karaliaus dukterį Aurorą. Tačiau tik vėliau ji supranta, kad Princesė ir yra raktas į taiką. Įmanomas variantas, kad filmo tęsinys ir toliau plės „Miegančiosios gražuolės“ mitą, kadangi ši veikėja yra vienintelė dar tiesiogiai negavusi „Diney“ vaidybinio filmo perkūrimo „gydymo“.

„Piktadarės istorija 2“ į kino teatrus atkeliaus tiesiai per Helovino sezoną ir galimai bus viena laukiamiausių rudens sezono juostų. Tai vienas iš baisių filmų, kurie yra skirti įvairaus amžiaus vaikams ir turėtų dominuoti tarp šio žanro, tačiau tuo laikotarpiu, tik savaite anksčiau, kino studija „Metro-Goldwyn-Mayer Studios“ taip pat išleidžia vaikams tinkamą Helovinišką filmą „Adamsų šeimynėlė“ (angl. „The Adams Family“), kuris, manoma, taip pat turėtų susilaukti nemažo pasisekimo. „Piktadarės istorija 2“ varžysis su tokiais filmais kaip „Zombių žemė 2“ (angl. „Zombieland: Double Tap“) ir veiksmo siaubo filmu „Medžioklė“ (angl. „The Hunt“). Kartu su pirmuoju filmo anonsu, „Disney“ pasidalino ir keletu kadrų iš filmo:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles