Paaiškėjo, kas vaidybinėje „Aladino“ versijoje įkūnys Džafarą

Paaiškėjo, kas vaidybinėje „Aladino“ versijoje įkūnys Džafarą

Jau žinoma, kas vaidybinėje 1992 m. kino studijos „Disney“ sukurto animacinio filmo „Aladinas“ (angl. „Aladdin“) versijoje atliks pagrindinio blogiuko – sultono rūmų vyriausiojo vizirio Džafaro, bet kokia kaina ieškančio stebuklingosios lempos, galinčios atverti jam kelią į neribotą valdžią, vaidmenį. Taigi, Aladinas, kurį vaidins Mena Massoud‘as, jau žino, su kuo teks stoti akistaton būsimajame britų režisieriaus Guy Ritchie‘io filme. Ir tai – visai ne Tomas Hardy‘is, kaip kad buvo manoma iki šiol. Amerikiečių leidinys „The Hollywood Reporter“ praneša, kad pagrindinio antagonisto vaidmeniui pasirinkta Marwano Kenzari kandidatūra. 2014 m. aktorius nusifilmavo kriminaliniame trileryje „Vilkas“ (angl. „Wolf“), vėliau „nusikėlė“ į žilą senovę  ir pasirodė veiksmo ir nuotykių dramoje „Ben – Huras“ (angl. „Ben-Hur“, 2016 m.), kur vaidino Driusą. Šiemet jį buvo galima išvysti naujam gyvenimui prikeltame fantastiniame veiksmo ir nuotykių filme „Mumija“ (angl. „The Mummy“, 2017 m.), kur įkūnijo Maliką, nuo rugsėjo 1 d. pradedamas rodyti mokslinės fantastikos trileris „Septynios seserys“ (angl. „Seven Sisters“), kur jis vaidina Adrianą Knoulesą, o rudens pabaigoje jis taip pat pasirodys detektyvo karalienės Agathos Christie knygos „Žmogžudystė Rytų eksprese“ (angl. „Murder on the Orient Express“) ekranizacijoje kaip Pjeras Mišelis.

Toks pasirinkimas naudingas abiems pusėms – beveik garantuota būsimo filmo sėkmė M. Kenzari gali tapti puikiu tramplinu į Holivudą, o savo ruožtu filmo kūrėjų niekas negalės apkaltinti įvairovės stoka ir baltaodžių aktorių favorizavimu, kaip kad būtų Džafaro vaidmeniui pasirinkus T. Hardy‘į. Apskritai, galima pastebėti, kad šiuo atveju „Disney“ ir G. Ritchie‘is imasi šiokios tokios rizikos, vietoj žinomų žvaigždžių, kurios padidintų juostos galimybes „Box Office“ atžvilgiu, rinkdamiesi kol kas mažai žinomus aktorius (kaip jau minėtas Aladiną vaidinsiantis M. Massoudas ar Naomi Scott, pasirinkta princesės Džesminos vaidmeniui).

Kol kas vienintelis plačiosioms masėms geriau pažįstamas veidas ir vardas (o šiuo atveju dar svarbiau – balsas) – Willas Smithas, kuris šioje „Aladino“ versijoje perima estafetę iš Robino Williamso, animaciniame filme įgarsinusio Džiną. Taip pat žinoma dar vienos aktorės pavardė – iranietė Nasim Pedrad, žinoma iš televizijos serialų „Naujokė“ (angl. „New Girl“) ir „Siaubo karalienės“ (angl. „Scream Queens“), vaidins komišką personažą – princesės Džesminos tarnaitę Marą.

Filmo, kuriame, laikantis geriausių „Disney“ tradicijų, netruks ir muzikinių numerių, premjera numatoma 2018 m.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles