Gabrielis Luna bus naujasis terminatorius

Gabrielis Luna bus naujasis terminatorius

Turime naują terminatorių, tai – aktorius Gabrielis Luna. Aktorius, žiūrovams yra geriau žinomas kaip „Tamsos baikeris“ iš „Marvel“ serialo „Agentūra S.K.Y.D.A.S“ (angl. „Agents of S.H.I.E.L.D“). Oficialios naujienos patvirtina, kad G. Luna prisijungs prie šeštosios „Terminatoriaus“ dalies aktorių komandos ir suvaidins kibernetinį organizmą – terminatorių.

Pirmųjų dviejų dalių režisierius Jamesas Cameronas yra pakankamai užsiėmęs „Įsikūnijimo“ (angl. „Avatar“) tęsinių kūrimu, tad jis šeštoje „Terminatoriaus“ dalyje užims tik prodiuserio rolę. Visgi jam pavyko surasti žmogų, galinti režisuoti naująją „Terminatoriaus“ versiją. Juo tapo Timas Milleris, 2016 metais išgarsėjęs kaip juostos „Deadpool“ kūrėjas, dėl kūrybinių nesutarimų pasitraukęs iš daugelio laukiamos antrosios dalies kūrimo. Į „Terminatorių“ taip pat sugrįš ir legendinis Arnoldas Schwarzeneggeris vėl vaidinsiantis senąjį modelį „T-800“, o tuo tarpu G. Luna įkūnys naująjį modelį, kurio pavadinimas dar nėra žinomas.

Dar yra žinoma, kad naujausios „Terminatoriaus“ dalies istorija tęsis iškart po juostos „Terminatorius 2: paskutinio teismo diena“ (angl. „Terminator 2: Judgment Day“) įvykių, o paskutinės trys „Terminatoriaus“ dalys jokios įtakos tęsinio istorijai neturės.

Naujosios „Terminatoriaus“ versijos neverta tikėtis anksčiau nei 2019 m.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles