Stevenas Spielbergas jau spėjo tris kartus pamatyti naująjį „Žvaigždžių karų“ filmą

Žymusis kino režisierius ir prodiuseris Stevenas Spielbergas jau tris kartus spėjo pasimėgauti naujuoju, ilgai viso pasaulio kino aistruolių laukiamu filmu „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“). Apie savo įspūdžius iš filmo peržiūrų kino kūrėjas pasidalijo prancūzų leidiniui „RTL“.

„Aš esu kuo tikriausias „Žvaigždžių karų“ gerbėjas, tačiau taip jau nulėmė žvaigždės, jog pats neturėjau progos sukurti jokio epizodo. Bet kuriuo atveju, žvaigždės man buvo palankios, nes spėjau pamatyti kiekvieną epizodą po daugelį kartų. Ir aš manau, jog naujasis filmas taps vienu labiausiai nusisekusių kino projektų istorijoje“, – pasakė režisierius.

Anksčiau buvo daug kartų rašyta, jog naujasis filmas turės didelius šansus užsidirbti milijardą dolerių visame pasaulyje greičiau nei bet koks kitas filmas. Šiuo metu jau yra teigiama, jog juosta gali netgi aplenkti visų laikų rekordininką, 2009 metais pasirodžiusį Jameso Camerono režisuotą „Įsikūnijimą“ (angl. „Avatar“), kuris savo laikais sugebėjo užsidirbti net 2,7 milijardo dolerių. Antroje vietoje, su 2,1 milijardais rikiuojasi kultinis „Titanikas“ (angl. „Titanic“), o trečioje su 1,6 mlrd. dolerių šiais metais pasirodęs naujasis „Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurassic World“).

Pats režisierius Stevenas Spielbergas šiuo metu ruošia savo ką tik į Lietuvos kino ekranus atkeliavusį filmą „Šnipų tiltas“ (angl. „The Bridge of Spies“) apdovanojimų sezonui. Filmui prognozuojamos kelios rimtos nominacijos Oskaruose, kurių tarpe yra galimybės tapti laureatais geriausio filmo ir režisūros kategorijose.

„Žvaigždžių karai: galia nubunda“ į viso pasaulio kino teatrus atkeliaus jau gruodžio 18 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles