Naujojo „Žvaigdžių karų“ anonsas muša žiūrimumo rekordus

Septintosios „Žvaigdžių karų“ dalies „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) anonsas Lucasfilm duomenimis, išplatintais oficialioje filmo svetainėje StarWars.com, per 24 valandas internete buvo peržiūrėtas 112 milijonų kartų. Pridėjus dar 16 milijonų žiūrovų, kurie matė šį anonsą per televiziją, iš viso išeina 128 milijonų peržiūrų. Tai daugiausiai kartų per vieną parą peržiūrėtas filmo anonsas. Žinoma, „Žvaigždžių karai“ muša ne kieno nors kito, o savo rekordą, kurį pasiekė su antruoju anonsu, kuris buvo paskelbtas balandžio mėnesį.

Pirmasis septintosios „Žvaigždžių karų“ dalies anonsas, išleistas pernai metų lapkričio 28 d. per pirmas 24 valandas buvo peržiūrėtas 55 milijonus kartų, o per pirmas 12 dienų – 110 milijonų kartų. Antrasis anonsas, oficialiai išplatintas šių metų balandžio 15 d. per pirmą parą surinko 88 milijonus, o per pirmą savaitę – 145 milijonus peržiūrų.

Rekordiniai ir išankstiniai bilietų pardavimai, kurie ženkliai šoktelėjo į viršų pirmadienį pasirodžius filmo anonsui – jau dabar aišku, kad pagerintas ne vienas rekordas, tarp jų – didžiausias visų laikų išankstinis bilietų pardavimas įvairiose šalyse per 24 valandas. Didžiojoje Britanijoje pirmąją dieną buvo parduota daugiau nei 200 000 bilietų. Kai kurios bilietus pardavinėjančios interneto svetainės dėl didžiulės paklauso ir milžiniško vartotojų, norinčių įsigyti bilietą, srauto tiesiog „nulūžo“.

Filme, kuris kino teatruose pasirodys gruodžio 18 d., vaidina aktoriai Oscaras Isaacas, Daisy Ridley, Johnas Boyega, Lupita Nyong‘o, Adamas Driveris, Simonas Peggas ir Andy‘is Serkis‘as,. Prie jų prisijungs senoji komanda: Harrisonas Fordas, Carrie Fisher ir Markas Hamillas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles