„Nuostabiajam septynetui“ surado blogietį

„Nuostabiajam septynetui“ surado blogietį

Kultinio vesterno „Nuostabusis septynetas“ (angl. „The Magnificent Seven“) perdirbinys galiausiai turi pagrindinio antagonisto atlikėją. Kaip praneša kino portalas „Variety“, juo tapo iš „Žaliasis žibintas“ (angl. „The Green Lantern“), „Skrydžio planas“ (angl. „Flightplan“) ir „Džesmina“ (angl. „Blue Jasmine“) žinomas aktorius Peteris Sarsgaardas.

Naujojo filmo veiksmas nevyks Meksikoje, kaip originalioje 1960 m. juostoje, o bus perkeltas į provincialų šachtininkų miestelį, kurį savo geležiniame kumštyje laiko „auksinis“ baronas. Kaip tik jį P. Sarsgaardui ir teks suvaidinti. Be aktoriaus juostoje taip pat pasirodys Denzelis Washingtonas, Ethanas Hawke‘as, Chrisas Prattas, Jasonas Momoa, Haley Bennett, Byungas-hunas Lee, Luke‘as Grimesas, Wagneris Moura, Vincentas D‘Onofrio ir kt.

Perdirbinys bus visu šimtu procentų paremtas klasikine režisieriaus Johno Sturgeso juosta, kuri savo laiku taip pat tapo perdirbiniu legendiniam Akiros Kurosawos šedevrui „Septyni samurajai“ (angl. „The Seven Samurai“). Tada pagrindinius vaidmenis atliko to laikmečio kino žvaigždės Steve‘as McQueenas, Eli Wallachas, Charlesas Bronsonas, Yulis Brynneris, Robertas Vaughnas, Bradas Dexteris ir Jamesas Coburnas.

Naujojo „Nuostabiojo septyneto“ režisieriumi tapo iš veiksmo trilerių „Išbandymų diena“ (angl. „Training Day“), „Olimpo apgultis“ (angl. „Olympus Has Fallen“), „Ekvalaizeris“ (angl. „The Equalizer“) žinomas Antoine‘as Fuqua. Istorija naujajam filmui parašė „Tikro detektyvo“ (angl. „True Detective“) scenaristas Nicas Pizzolatto.

„Nuostabusis septynetas“ bus pradėtas filmuoti jau šių metų rudenį, o į kino ekranus jis atkeliaus 2017 m. sausio 13 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles