Aktorė M.McCarthy taikosi į Džeimso Bondo vietą

Amerikiečių aktorė Melissa McCarthy kino ekranuose netrukus debiutuos kaip keisčiausia šnipė kino istorijoje. Pagal geriausias šnipų filmų tradicijas sukurtoje nuotaikingoje komedijoje „Ji – šnipė“ (orig. „Spy“) M. McCarthy nosį nušluostys net tokiems veiksmo filmų herojams kaip Jasonas Stathamas ir Jude’as Law.

Naujausias patyrusio komedijų režisieriaus Paulo Feigo (lietuvių žiūrovams buvo rodyti jo filmai „Vienas šūvis. Dvi kuklos“, „Sunokusios pamergės“ ir „Tapatybės vagilė“) darbas žiūrovus supažindins su pavojingu ir kartais labai juokingu šnipų gyvenimu.

M. McCarthy ne naujokė veiksmo filmų žanre – jos filmografijoje jau yra policininkės vaidmuo filme „Vienas šūvis. Dvi kuklos“, tačiau niekad iki šiol jos herojei dar neteko matyti tiek daug ginklų ar atlikti tokių sudėtingų kaskadinių triukų. Tiesa, aktorės įkūnijama Suzana – naivoka ir nerangi, todėl M. McCarthy net tik buvo leista, bet ir pageidaujama – daug griūti, greitai uždusti, o nusitaikius – nepataikyti.

„Šiame filme išties daug triukų, bet visus juos stengiausi atlikti pati. Vienintelis dalykas, ko man neleido daryti – tai kyboti ant malūnsparnio krašto. Maldavau, kad leistų, netgi treniravausi tam valandų valandas, bet režisierius atsisakė rizikuoti mano gyvybe. O gaila!“ – pasakojo aktorė M. McCarthy.

Pasak M. McCarthy, filmai apie Džeimsą Bondą yra jos vieni mėgstamiausių, todėl gavusi režisieriaus pasiūlymą vaidinti filme apie šnipus ji iš karto sutiko ir nekantravo pradėti darbus. Jos herojė Suzana filme yra JAV specialiosios žvalgybos agentė, bet tik prie stalo, todėl jos darbas nepavojingas ir gana nuobodus. Kasdien bendraudama su jaudinančiose operacijose dalyvaujančiais kolegomis, ji panori tapti viena jų. Apkūnios moters svajonė agentūrai kelią juoką, bet kai jos kolega (akt. Jude’as Law) sužlugdo misiją, o kitas patyręs CŽV agentas (akt. Jasonas Stathamas) lieka sukompromituotas, išaušta Suzanos svajonių valanda.

Šis vaidmuo M. McCarthy ypatingas dar ir todėl, kad nors ir vaidinusi kone pusšimtyje juostų, ji pirmą kartą gavo pagrindinį vaidmenį, o jai kompaniją (tik kaip antraplaniai aktoriai!) filme palaikys tokios kino žvaigždės, kaip Jude’as Law ir Jasonas Stathamas. Filme akylesni žiūrovai atpažins ir repo žvaigždę 50 Cent.

Komedija „Ji – šnipė“ Lietuvoje kino teatruose bus rodoma nuo birželio 5 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles