Ryano Goslingo reveransas: „Moterys yra geresnės už mus“

Ryano Goslingo reveransas: „Moterys yra geresnės už mus“

Vis daugiau ir daugiau vyrų save įvardija feministais. Savo žodį tarė ir Ryanas Goslingas. Neseniai žurnalui „ES“ duotame interviu, 35-erių metų aktorius pareiškė palaikąs Hillary Clinton kandidatūrą, kadangi jis norėtų matyti Baltiesiems rūmams vadovaujančią moterį: „Manau, kad Amerikai reikia moteriško akcento. Man visada labiau patiko moterys“, sako jis.

Moterų numylėtas kanadiečių aktorius visą gyvenimą buvo jų apsuptas, tad atvirai pasakoja apie moterišką įtaką. „Mane užaugino mama. Aš lankiau šokių pamokas. Mano šeimą šiuo metu sudaro vien moterys.“, kalbėjo R. Goslingas, kartu su aktore Eva Mendes auginantis dvi dukras. „Jos yra geresnės už mus. Dėl jų aš tapau geresnis.“, kategoriškai įsitikinęs R. Goslingas.

Kažkur jau girdėta? Taip. Pristatydamas savo naują filmą „Neoninis demonas“ (angl. „The Neon Demon“) danų režisierius Nicolas Windingas Refnas pateikė praktiškai identiškas idėjas. Danų sineastas „Première“ duotame interviu kalbėjo: „Gyvenu su feministe ir pats save galiu laikyti tokiu. Kai sakau, kad nekenčiu vyrų, aš neprovokuoju: manau, kad moterys turėtų valdyti pasaulį, mes sužydėtume netgi dar smarkiau. Tačiau meno srityje aš netikiu lyčių lygybe, kadangi genijai save išreiškia nepriklausomai nuo jų lyties. Bet, kalbant socialiai ir profesionaliai, esu už visišką lygybę. Jei tai priklausytų tik nuo manęs, moterys netgi turėtų daugiau teisių, nei vyrai.“, kalbėjo N. W. Refnas.

Šioks toks paradoksas – šio režisieriaus 2011 m. sukurtame filme „Važiuok“, tas pats R. Goslingas, vaidina stereotipinį nekalbų ypatingai vyrišką pagrindinį personažą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles