Anthony‘is Hopkinsas suvaidins penktuose „Transformeriuose“

Anthony‘is Hopkinsas suvaidins penktuose „Transformeriuose“

Filmo „Transformeriai: paskutinis riteris“ (angl. „Transformers: The Last Knight“) aktorių kolektyvas buvo papildytas dar vienu žymiu aktoriumi. Kaip praneša portalas „The Hollywood Reporter“, legendinis kino aktorius, seras Anthony‘is Hopkinsas, suvaidins vieną iš pagrindinių vaidmenų būsimame režisieriaus Michaelo Bay‘aus filme.

Pats režisierius šią džiugią žinią pranešė savo oficialioje Twitter paskyroje. Kokį vaidmenį turės atlikti Oskaro laureatas už geriausią vyrišką vaidmenį filme „Avinėlių tylėjimą“ (angl. „Silence of the Lambs“), nepranešama.

Juostos filmavimas jau vyksta Kuboje, o po kelių savaičių visa filmavimo grupė persikels į Jungtinę Karalystę, kurioje praleis kelis mėnesius. Taip pat filmavimas vyks Šiaurės Amerikoje ir kitose pasaulio šalyse.

Anthony‘is Hopkinsas paskutiniais metais dažnai pasirodo tokio tipo filmuose. Jis atliko Odino vaidmenį filmuose „Toras“ (angl. „Thor“) ir „Toras 2: Tamsos pasaulis“ (angl. „Thor: The Dark World“), o taip pat svarbų vaidmenį Darreno Aronofky‘io režisuotame filme „Nojaus laivas“ (angl. „Noah“).

Filme „Transformeriai: paskutinis riteris“ pagrindinius vaidmenis taip pat atlieka Markas Wahlbergas, Isabela Moner, Joshas Duhamelis, Stephenas Merchantas ir kt. aktoriai.

Juostos premjera numatyta 2017 m. birželio 23 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles