Nauja išleidimo strategija nukelia „Mulan“ į „Disney +“

Nauja išleidimo strategija nukelia „Mulan“ į „Disney +“

Didieji vasaros filmai buvo priversti improvizuoti ir pakeisti tradicišką išleidimą. „Tenet“ nusprendė atsisakyti globalinio vienos dienos debiutavimo ir nuo rugpjūčio 26d. palaipsniui bus rodomas nuo viruso saugiuose regionuose. Tuo tarpu, „Disney“ studija pateikė kitokį „Mulan“ perdirbinio pasirodymo planą.

Kaip dauguma ir tikėjosi, „Mulan“ keliaus tiesiai į „Disney +“ platformą ir bus prieinamas nuo rugsėjo 4d., tačiau ne visiems. Nepaisant to, kad „Disney +“ narystė kainuoja tarp 7-9 dolerių per mėnesį, „Mulan“ pareikalaus papildomų 30 dolerių už galimybę žiūrėti šį perdirbinį. Kino teatrai taip pat neliks pamiršti, filmas tą pačią dieną debiutuos ir pasirinktinuose didžiuosiuose ekranuose.

Šiuo nestabiliu laikotarpiu vis daugiau mažesnio biudžeto projektų nusprendžia praleisti kino teatrus ir keliauti tiesiai į internetą. „Disney“ taip pat prisidėjo prie šios naujos mados, papildydami „Disney +“ su gerokai paankstintu ir labai stiprių atsiliepimų sulaukusiu miuziklu „Hamiltonas“ (angl. „Hamilton“) bei tragiškais įvertinimais pažymėtą „Artemio Faulo“ (angl. „Artemis Fowl“) adaptaciją. „Mulan“ yra pirmasis didelio biudžeto ir masto projektas, išdrįsęs teikti pirmenybę internetinei platformai. Studijos vadovai teigia, kad šis išleidimas yra vienkartinis ir žiūrovai neturėtų tikėtis daugiau masinio populiarumo juostų, praleidžiančių kino teatrus. Kita vertus, jie tikrai ketina stebėti rezultatus ir atitinkamai adaptuoti ateities išleidimų strategijas. Bet kokiu atveju, tai yra dar vienas smūgis kino teatrams, kurie neteko garantuotai pelningos masinio populiarumo juostos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles