Viso pasaulio pamėgtas „Begėdis“ sugrįš ir septintam sezonui

Viso pasaulio pamėgtas „Begėdis“ sugrįš ir septintam sezonui

Praėjusį sekmadienį su trenksmu Amerikoje startavo jau šeštasis serialo „Begėdis“ (angl. „Shameless“) sezonas. Pačiose Jungtinėse Amerikos Valstijose pirmąją naujojo sezono seriją žiūrėjo virš 1.5 milijono žiūrovų, o tai paskatino „Showtime“ kabelinės televizijos direktorių Davidą Nevinsą Televizijos kritikų asociacijos spaudos konferencijos metu pranešti džiugią žinią kiekvienam serialo gerbėjui – serialas buvo pratęstas jau septintam sezonui.

Už televizijos programą vienas atsakingų asmenų Gary Levine pripažįstą neabejotiną serialo sėkmę: „Žiūrovams „Begėdis“ patinka, o mums kartu smagu stebėti, kaip per tuos praėjusius penkis sezonus su serialu augome ir mes patys. Esame susižavėję serialo kūrybine komanda, pačiais aktoriais ir režisieriais, todėl net nedvejojome, ar reikia pratęsti serialą septintam sezonui“.

Praėjusį sekmadienį Amerikoje startavęs šeštasis sezonas pasižymėjo itin aukštu 1.5 milijono žiūrovų žiūrimumu nepaisant to fakto, kad tuo pačiu metu šalyje buvo transliuojami ir Auksinių Gaublių apdovanojimai. Šiaip jau visai nekeista, kad serialas buvo pratęstas ir septintam sezonui – visgi, pagal statistiką, penktojo sezono serijas Amerikoje žiūrėdavo maždaug po 1.6 milijono žiūrovų, o tai yra antras kanalo rezultatas po kito populiaraus serialo „Tėvynė“ (angl. „Homeland“).

Pasak Davido Nevinso, į naująjį 12-os serijų sezoną turėtų sugrįžti visi pagrindiniai serialo herojai, o septintojo sezono darbai prasidės šių metų bėgyje.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Begėdis / 2016 sausio 14

    Nematau ko čia stebėtis :/ angliškas turi 11 sezonų, tai ir šis bus tiek pat, poof