M. Night Shyamalanas pirmajame „Padalinto“ anonse žada sugrįžimą į formą

Holivude šiuo metu yra mažai žmonių, nuvylusių tiek žiūrovų, kiek nuvylė M. Night Shyamalanas. Mistinių filmų režisierius su kiekvienu projektu žada susigrąžinti turėtą šlovę ir filmas „Padalintas“ (angl. „Split“) yra naujausias jo bandymas.

Siaubo trileryje yra pasakojama apie Keviną (akt. James McAvoy), turintį 23 skirtingas asmenybes. Jo psichiatrė spėja, kad viena asmenybė vis dar yra paslėpta ir galinti užvaldyti visas likusias, o tai gali atsitikti tuomet, kai Kevinas yra pagrobęs tris paaugles.

Pirmasis juostos anonsas žada išties įdomų reginį. Kine tokio tipo psichologinių trilerių pasirodo vis mažiau, o suderinus šį žanrą su M. Night Shyamalano potraukiu mistikai, filmas turi potencialą sužavėti žiūrovus. Tiesa, jau pradėjo daug metų nuo tada, kai režisierius sukūrė dėmesio vertą projektą, todėl „Padalinto“ verta laukti atsargiai.

„Šešto pojūčio“ (angl. „The Sixth Sense“) ir „Nepalaužiamojo“ (angl. „Unbreakable“) kūrėjo filme be J. McAvoy taip pat vaidina Anya Taylor-Joy, Betty Buckley, Jessica Sula ir kiti.

Filmo premjera – 2017 m. sausį.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Hi / 2016 rugpjūčio 1

    Žiūrėsiu vien dėl James McAvoy