Emma Stone neigia spekuliacijas, kad naujoji „Disney“ kriminalinė komedija „Kruela“ primena Džokerio filmą

Naujajame kino studijos „Disney“ gyvo veiksmo filme „Kruela“ (angl. „Cruella“) žiūrovai supažindinami su jaunąja Kruela de Vil, kurios vaidmenį atlieka Oskaro apdovanojimą pelniusi aktorė Emma Stone.

Pasirodžius pirmajam kriminalinės komedijos „Kruela“ anonsui, internete pradėjo sklisti spekuliacijos, kad Kruelos atsiradimo istorija yra labai panaši į aktoriaus Joaquino Phoenixo pasirodymą 2019 m. psichologiniame trileryje „Džokeris“ (angl. „Joker“). Šiame anonse žiūrovai supažindinami su jaunąja Kruela, paaugle vardu Estela, netrukus pasukančia tamsiu keliu, kuris ją paverčia visiems gerai žinoma „101 dalmantino“ filmų serijos piktadare. Panašiai filme „Džokeris“ Artūras Flekas yra paprastas klounas, kurį atstumia visuomenė. Galų gale jis paskęsta beprotybėje ir virsta kriminalinio pasaulio autoritetu, žinomu Džokerio pravarde.

Nors Emma Stone sutinka, kad žmonės gali pamatyti panašumą tarp abiejų filmų siužetų, bet ji patikino, kad šie du projektai yra visiškai skirtingi. „Šis projektas daugeliu atžvilgių labai skiriasi nuo „Džokerio“. Aš niekada, net iš tolo, negalėčiau prilyginti savęs su Joaquinu Phoenixu. Norėčiau, kad būčiau panašesnė į jį,“ – pagarbiai apie kolegą aktorių atsiliepia Emma Stone.

Kriminalinės komedijos „Kruela“ režisieriaus Craigo Gillespie’io teigimu, yra „tikrai gilių, emocingų dalykų“, kurie nutinka ir prisideda prie to, kad Estela pavirsta piktadare Kruela.

„Taigi tik šioje vietoje yra panašumo, “ – apie spekuliacijas pasisakė režisierius. „Bet tai visiškai savitas projektas. Tiesiog norėdami parodyti Kruelos virsmą manėme, kad svarbu atskleisti šią tamsesnę jos pusę. Čia žiūrovų lauks labai daug juokų, daug humoro. Daug šurmulio.“

Neseniai E. Stone prisipažino, kad jai buvo įdomu imtis ikoniškosios Kruelos De Vil vaidmens. „Buvo keista. Bet pašėlusiai smagu,“ – sakė aktorė. „Dabar vis dar esu labai pavargusi, bet prisimenu puikiai, kai filmavimo aikštelėje sustodavau ir pagalvodavau: „Tai yra nesveikai nurauta“.

Kino studijos „Disney“ veiksmo komedija „Kruela“ Lietuvos kinuose nuo gegužės 28 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles