Išleistas naujas filmo „Slaptas augintinių gyvenimas 2“ anonsas

Antrasis animacinių filmų studijos „Illumination“ filmo „Slaptas augintinių gyvenimas 2“ (angl. „The Secret Life of Pets 2“) anonsas visą dėmesį skiria katei Chlojai. Naujame vaizdo įraše matyti, kaip ji stengiasi pažadinti savo šeimininkę, kad gautų pusryčius. Ji daro įprastus katėms žadinimo veiksmus: užšoka ant lovos ir tiesiog stebi šeimininkę, pamažu ima kniaukti, kol galiausiai imasi draskymosi, bet šeimininkė vis tiek nereaguoja. Nesulaukusi jokios reakcijos, Chloja imasi senos kačių gudrybės – plaukų kamuoliuko atrijimo, kas iškart katės šeimininkę priverčia sureaguoti.

Tikriausiai nemaža dalis kačių savininkų pritaria tam, ką mato filmo „Slaptas augintinių gyvenimas 2“ anonse. Kol katės yra visiškai nepriklausomi padarėliai, jos gali reikalauti dėmesio bet kokiais būdais, kad tik būtų pamaitintos. Antroji filmo anonso dalis dalykus padaro netgi dar įdomesnius, kada rodoma, kaip elgiasi Chloja gavusi katžolės. Katė pradeda kvailioti ir išsiaiškina, kad turi visai įdomių talentų, apie kuriuos anksčiau nė nežinojo.

Antrasis anonsas, tai visai paprastas, bet saugus priminimas apie artėjantį filmą, tačiau neatskleidžiantis didesnių siužeto detalių. Vos prieš kelias savaites pasirodęs pirmasis filmo „Slaptas augintinių gyvenimas 2“ anonsas supažindino mus su Pattono Oswalto įgarsintu Maksu, kuris apsilanko pas veterinarą. Visi gyvūnai, išskyrus Maksą, atrodo patiria paniką, kuri palaipsniui kyla link pamišimo, dėl apsilankymo pas veterinarą. P. Oswaltas perėmė įgarsinimo pareigas iš komiko Louis C. K., kuris buvo atleistas. Drauge su P. Oswaltu, filme „Slaptas augintinių gyvenimas 2“ išgirsime ir Ericą Stonestreetą, Keviną Hartą, Lake Bell, Dana Carvey, Jenny Slate, Alberą Brooksą ir Hannibalą Buressą, kurie įkūnys tuos pačius personažus, kaip ir pirmajame filme. Aktorius Harrisonas Fordas filme įgarsins visiškai naują veikėją.

Pirmoji filmo dalis susilaukė milžiniško pasisekimo ir uždirbo daugiau nei 875 milijonus dolerių, o tokia sėkmė tikrai garantavo antrąją dalį. Ir kol kas nei pirmasis, nei antrasis tęsinio anonsai mums nesuteikia tikslios informacijos – apie ką istorija suksis antroje filmo dalyje? Tačiau laukti liko ne tiek jau ir daug, nes filmas „Slaptas augintinių gyvenimas 2“ kinuose pasirodys jau 2019 m. birželio 7 dieną. O iki tol, kino studija „Illumination“ tęsia filmo veikėjų anonsų išleidimą ir taip ruošia filmo gerbėjus tęsiniui, tad iki premjeros tikrai sužinosime, ką reiškia toks kiekvieno veikėjo atskleidimas. O dabar susipažinkite su katės Chlojos anonsu:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles