„Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ – kurią pusę palaikysite?

„Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ – kurią pusę palaikysite?

Vienas iš „Keršytojų“ (angl. „The Avengers“), Sakalo akį vaidinantis Jeremy‘is Renneris smarkiai šturmuoja savo „Twitter“ paskyrą, kurioje vis paerzina filmo gerbėjus. Kiek anksčiau paskyroje paklausęs „Kieno pusėje esate“, aktorius galiausiai pristatė reklaminius paveikslėlius, kuriuose dalinai parodyta, kurias puses palaikys vieni ar kiti „Keršytojai“ naujausiame kapitono Amerikos filme „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“). Jeigu bijote SPOILERIŲ, siūlome toliau neskaityti. Nors, čia bus skelbiamos tik pusės.

Kaip žinia, filme susiremti turėtų dvi komandos – kapitono Amerikos Styvo Rodžerso ir Geležinio žmogaus Tonio Starko. Pagal reklaminius piešinius matosi, kad kapitono pusę palaikys Žiemos karys, Vanagas ir Raudonasis sparnas, Skruzdėliukas, Šeron Karter ir Sakalo akis. Tikrai daug sparnuočių. Na, o Geležinio žmogaus barikadų pusėje išvysime Juodąją našlę, Karo mašiną, Juodąją panterą ir Vižioną. Žiūrint iš bendro vaizdo, kapitono komanda yra gerokai silpnesnė. Kita vertus, parodoje „D23“, Anthnoy‘is Mackie‘is, vaidinantis Vanagą, teigė, jog šis konfliktas bus daugiau šeimyninis barnis, nei karas, todėl galime būti ramūs.

Geriau apžvelgus komandas, staigmenų tikrai nepamatysime. Žiemos karys ir Vanagas kaip ir priklauso kapitono komandai. Vienu ar kitu atveju. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie Karo mašinos prisidėjimą prie Geležinio žmogaus. Kaip anksčiau buvo paskelbta, Skruzdėliukas yra didelis kapitono gerbėjas, todėl irgi nenuostabu, kad jis jų pusėje. Keista tik tai, jog Šeron Karter gauna tokią gana svarbią poziciją, nors „Kapitone Amerikoje: Žiemos karyje“ (angl. „Captain America: The Winter Soldier“) jos vaidmuo buvo labai menkas.

Kol kas niekur nepasakoma, kuriai barikadų pusei priklausys naujasis Žmogus-voras ir Raudonoji ragana. Žinoma, jei bent kiek bus atsižvelgiama į komiksus, vienas jų pereis iš vienos pusės pas kitus kažkuriuo filmo momentu. Bet kol kas, žinių tiek.

Nenuostabu, kad naujasis kapitono Amerikos filmas vadinamas „Keršytojais 2,5“. Pagrindinius vaidmenis filme atliks tikrai daug Keršytojų aktorių. Tai Robertas Downey‘is Jaunesnysis, Scarlett Johansson, Jeremy‘is Renneris, Sebastianas Stanas, Anthony‘is Mackie‘is, Paulas Ruddas, Emily Van Camp, Donas Cheadle‘as, Chadwickas Bosemanas, Paulas Bettany‘is, Elizabeth Olsen ir Tomas Hollandas. Kol kas tik neaišku, kas suvaidins Raudonąjį sparną. Žemiau esančias nuotraukas savo „Twitter“ paskyroje paskelbė Jeremy’is Renneris.

„Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ kinus šturmuos kitų metų gegužės 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. fane / 2015 rugpjūčio 29

    Siaip esu labiau Gelezinio zmogaus puseje. Butu saunu jei Raudonoji ragana butu jo pusei arba pereitu i jo puse.

  2. AntMan / 2015 rugpjūčio 31

    Kaip žinot aš Kapitono Amerikos pusėje, nes man patinka jo klasikinis mąstymas ir laisvė rinktis. Kiek žinau vokietijoje filmuojama kovos scena Žmogus voras prieš Kapitonas Amerika:) Tonis daugiau marketinginis mąstymas bet reziume Geležinis žmogus ir Kapitonas Amerika artimi draugai.Pagal komiksus turėtų būti filmo pabaiga Kapitono Amerikos Žūtis, kai Crossbones kuris liko gyvas po nudegimų jį pašauna.