„Uncharted“ žvaigždė Tomas Hollandas norėtų dirbti su Chrisu Prattu arba Jake‘u Gyllenhaalu

„Uncharted“ žvaigždė Tomas Hollandas norėtų dirbti su Chrisu Prattu arba Jake‘u Gyllenhaalu

Praėjusią savaitę Sony Pictures atskleidė, jog filmo „Žmogus-voras: grįžimas namo“ (angl. „Spider-Man: Homecoming“) žvaigždė Tomas Hollandas sutiko vaidinti jauną Nathaną Drake‘ą filme „Uncharted“. Kino juostoje matysime kur kas jaunesnę Nathano Drake‘o versiją negu buvome pratę matyti to paties pavadinimo kompiuteriniame žaidime. Daugiau filmavimo komandos narių ar veikėjų atskleista nebuvo, bet Tomas Hollandas vieno interviu metu užsiminė, jog turi kelias idėjas, kas galėtų vaidinti Victorą „Sully“ Sullivaną – Nathano Drake‘o nusikaltimų partnerį.

„Manau, jog Jake‘as Gyllenhaalas būtų labai šaunu. Bet, tiesą sakant, buvau susitikime su Chrisu Prattu, su kuriuo esame labai geri draugai pastaruosius kelis mėnesius. Manau, jis būtų puikus Sully. Jeigu tai būtų senesnis filmas, sakyčiau, jog Chrisas turėtų vaidinti Nathaną, bet manau, jog jis būtų puikus Sully. Mėgstu dirbti su Chrisu. Jeigu galėčiau dirbti kartu su juo, būtų labai puiku.“ – komentavo T. Hollandas.

Šis naujas projektas remsis trečiaja „Uncharted“ kompiuterinių žaidimų serijos dalimi, kuri koncentruojasi apie jauną Nathaną Drake‘ą ir jo pirmąją pažintį su Sully. Nepaisant to, jog dar nėra nuspręsta kas rašys scenarijų, Shawnas Levy jau yra numatomas kaip filmo režisierius. Praėjusią savaitę buvo pranešta, jog studija jau pradėjo ieškoti scenarijaus rašytojo.

Kol kas joks filmavimo grafikas ar išleidimo data nėra paskelbta, tačiau tai gali paaiškėti jau greitai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles