B. Cumberbatchas užsiminė apie „Šerloko“ pabaigą

B. Cumberbatchas užsiminė apie „Šerloko“ pabaigą

Populiarusis serialas „Šerlokas“ (angl. „Sherlock“) greitai gali palikti televizijos ekranus. Apie tai prabilo ne kas kitas kaip serialo žvaigždė Benedictas Cumberbatchas.

Duodamas interviu britiškai žurnalo „GQ“ versijai modernųjį Šerloką įkūnijantis aktorius užsiminė, kad po ketvirtojo sezono serialas gali ir nesugrįžti. Anot jo, ir tarp aktorių, ir tarp kūrėjų vyrauja nuomonė, kad serialas tiesiog išsikvėpė.

Apie „Šerloko“ pabaigą yra kalbama jau ne pirmą kartą. Dažniausiai šie gandai kildavo dėl didžiulio pagrindinės aktorių poros užimtumo. B. Cumberbatchas pastaraisiais metais tapo tikra Holivudo žvaigžde, nominuotas Oskarui už vaidmenį filme „Vaizduotės žaidimas“ (angl. „The Imitation Game“) ir šiemet įsisuksiantis į „Marvel“ pasaulį su filmu „Daktaras Streindžas“ (angl. „Doctor Strange“).

Jam talkinantis Martinas Freemanas, vaidinantis Šerloko bendražygį daktarą Vatsoną, yra ne ką mažiau užimtas. Aktorius įkūnijo pagrindinį „Hobito“ (angl. „The Hobbit“) trilogijos veikėją ir žiūrovus sužavėjo savo pasirodymu populiariajame seriale „Fargo“.

Nieko oficialaus apie „Šerloko“ pabaigą, tiesa, negirdėti. Nenuostabu, kad ir pati BBC televizija neskuba pranešti apie tai, kad serialas gali nutrūkti. Kūrybinė komanda nepasižymi įtemptu režimu ir tris serijas trunkančius naujus sezonus išleidžia maždaug kas dvejus metus. Ketvirtasis sezonas turėtų pasirodyti 2017 metų pradžioje.

Tuo tarpu B. Cumberbatchą jau spalio 28 d. galėsite pamatyti juostoje „Daktaras Streindžas“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles