George‘as Milleris užsiminė apie „Pašėlusio Makso“ ateitį

Itin galingai startavęs ir visą pasaulį per vieną savaitgalį pakerėjęs filmas „Pašėlęs Maksas: įniršio kelias“ (angl. „Mad Max: Fury Road“), kaip jau tapo įprasta, iškart papuolė į Holivude vis populiarėjančią filmų štampavimo mašiną. Iškart pasirodžius filmui buvo pradėta kalbėti ir apie tolimesnę „Pašelusio Makso“ franšizę, kuri ilgainiui turėtų įgauti pagreitį.

Užuominų dėl artėjančio tęsinio pažėrė ir pats filmo režisierius George‘as Milleris. Pagaliau prisijungęs prie socialinio tinklo „Twitter jis pareiškė besidžiaugiantis šio filmo sėkme ir pažadėjo, kad ateityje Maksą dar tikrai pamatysime.

Ir jeigu anksčiau tolimesni „Pašėlusio Makso“ filmai atrodė kaip pusiau rimti gandai, dabar jie po truputį tampa tikrove. Kaip neseniai prasitarė pagrindinį filmo veikėją įkūnijęs Tomas Hardy‘is, jis yra pasirašęs kontraktą dar trims „Pašėlusio Makso“ filmams. Kontrakte buvo numatyta, kad tęsiniai bus sukurti tik tuo atveju, jeigu „Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“ studijai „Warner Bros“ atneš solidų pelną ir susilauks teigiamų kritikų atsiliepimų.

Panašu, kad abiem šiais atvejais lūkesčiai bus pateisinti su kaupu. Kritikų atsiliepimai apie naująjį G. Millerio filmą yra neeiliniai, vadinantys šią juostą veiksmo filmų šedevru, tikra mokykla ateities kūrėjams ir šimtais kitų epitetų.

Finansine prasme filmui sekasi ne ką prasčiau. Per pirmąjį savaitgalį jis visame pasaulyje užsidirbo daugiau nei 100 milijonų dolerių, iš kurių 44 milijonai buvo uždirbti Šiaurės Amerikos rinkoje. Planuojama, kad filmas uždirbs apie 400 milijonų, kas tikrai atpirks studijos išlaidas ir uždirbs pakankamai pinigų, kad įrodytų, jog filmai apie Maksą turi solidžią ateitį.

Tiesa, apie konkretų tęsinių kūrimą kalbėti dar per anksti. „Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“ buvo projektas, kurį G. Milleris planavo apie 17 metų, todėl tokia jo sėkmė yra tikrai neatsitiktinė ir greitas tęsinių štampavimas veikiausiai neišeis į naudą nei kūrėjams, nei žiūrovams. Dabar iškilo klausimas ir dėl to, ar aktorė Charlizė Theron, kurios veikėja Furiosa šiame filme pavogė visą kritikų dėmesį ir yra įvardijama net stipresne veikėja nei Maksas, sugrįš tęsiniui, todėl neaiškumų dar yra itin daug.

Iki tol, tiesa, žiūrovai gali džiaugtis bene geriausiu šių metų veiksmo filmu „Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“, kuris šiuo metu yra rodomas Lietuvos kino teatruose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles