Chrisas Prattas pasirodys ne viename „Marvel“ filme

Chrisas Prattas pasirodys ne viename „Marvel“ filme

Didžiausia Holivudo žvaigžde per metus tapęs aktorius Chrisas Prattas yra pasišventęs jį išgarsinusiai „Marvel“ kino franšizei. Kaip aktorius atskleidę duodamas interviu žurnalui „GQ“, jis pasirodys dar ne viename „Marvel“ filme.

Kaip C. Prattas pats pasakė žurnalistams, jis yra pasirašęs sutartį sugrįžti dar dvejiems „Galaktikos sergėtojų“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) filmams. Jis kartu atskleidė, kad „Marvel“ studijai yra pasižadėjęs suvaidinti dar dviejuose, su „Galaktikos sergėtojais“ nesusijusiuose projektuose.

Nors šios žinios per daug nestebina, jos pateikia šiek tiek naujų užuominų. Jau buvo aišku, kad C. Prattas tikrai sugrįš antrajai „Galaktikos sergėtojų“ daliai, kuri pasirodys 2017 metais ir kurios scenarijų šiuo metu rašo režisierius Jamesas Gunnas. „Marvel“ dar nėra paskelbusi trečiosios „Galaktikos sergėtojų“ dalies, tačiau žinant tai, kaip ši studija mėgsta planuoti savo būsimuosius filmus, dar vienas vieno pelningiausių praėjusių metų filmų tęsinys tikrai turėtų pasirodyti.

Kiti du „Marvel“ priklausantys projektai, kuriuose pasirodys C. Prattas, turėtų būti abi „Keršytojų: begalybės karo“ (angl. „Avengers: Infinity War“) dalys. Brolių Russo režisuojami filmai, pasirodysiantys 2018 ir 2019 metais, turėtų suvienyti visus per tris „Marvel“ filmų fazes pasirodžiusius veikėjus, tarp kurių bus ir kitame visatos pakraštyje esantys Galaktikos sergėtojai.

Tiesa, priešingai nei daugelis „Marvel“ herojus įkūnijančių aktorių, C. Prattas kitais savo projektais pasirenka ne ką mažesnius filmus. Artimiausiu metu jį bus galima pamatyti „Juros periodo pasaulyje“ (angl. „Jurassic World“) – naujame legendinės franšizės apie dinozaurus filme. Jis taip pat turėtų vaidinti stambiame mokslinės fantastikos filme „Keleiviai“ (angl. „Passengers“) kartu su Jennifer Lawrence, nors dabar šio filmo kūrimas pakibo ant plauko.

Negana to, kone kasdien pasirodo gandai apie filmus, kuriuose turėtų vaidinti C. Prattas, kas žiūrovams sufleruoja, jog būtent jis dabar yra didžiausia Holivudo žvaigždė. Tarp didžiausių gandų – tai, jog C. Prattas taps naujuoju Indiana Džounsu ar kad jis kartu su Channingu Tatumu vaidins naujame „Vaiduoklių medžiotojų“ (angl. „Ghostbusters“) filme. Net jeigu C. Prattas šiuos gandus aktyviai neigia, dabar visiems yra aišku, kad jis yra trokštamiausias visų Holivudo studijų grobis.

Naujausias C. Pratto filmas „Juros periodo pasaulis“ Lietuvos kino teatruose pasirodo birželio 12 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles