Pirmajame „Piktų paukščių“ anonse pasiutę paukštukai iš žaidimo persikelia į kino pasaulį

Pagaliau, po labai ilgų kalbų ir darbų, šiokio tokio paerzinimo ir dar daugiau kalbų, internete galiausiai pasirodė pirmasis „Piktų paukščių“ (angl. „Angry Birds“) tyzerinis anonsas. Visų vaikų ir suaugusių pamėgti paukštukai iš mobiliųjų žaidimo galiausiai persikėlė į didžiuosius kino ekranus. Panašu, kad šis filmas privers nusijuokti. Ne kartą.

Filme nusikelsime į nuošalią salą, kurioje gyvena skraidyt nemokantys ir labai laimingi paukščiai. Na, beveik. Šiame rojuje Redas, pykčio valdymo problemų turintis paukštis, greituolis Čakas ir greit susijaudinantis Bomba, visuomet buvo ir jautėsi it pašaliniai. Kai salą aplanko žali paršeliai, šiems keliems atskalūnams tenka užduotis išsiaiškinti paršų kėslus.

Kad ir kaip keistai beskambėtų aprašymas, iš tyzerinio anonso jau galime susidaryti įspūdį, kad tai bus tikrai juokingas filmas. Nors šiame anonse kalbama mažai, viską padaro animuoti veikėjai. Ir nesvarbu, ar šis filmas bus geras, ar blogas (iš anonso atrodo pakankamai gerai), juosta garantuotai šluos tėvelių pinigus. Gali būt, kad filmas bus vienas kitų metų milijardierių. Juk vaikai taip mėgsta šiuos paukštukus. O jie, beje, patinka ne tik vaikams.

Ir pati animacija filmuke atrodo ganėtinai gerai. Gali būti, kad su šiuo filmuku studija „Sony“, šiuo metu išgyvenanti labai blogus laikus, galiausiai sugrįš į senąsias vėžias ir toliau kals pinigus.

Pagrindinius veikėjus filme įgarsino Jasonas Sudeikis, Joshas Gadas, Danny‘is McBride‘as, Peteris Dinkladge‘as, Billas Haderis, Maya Rudolph ir kiti.

„Pikti paukščiai“ kinus pasieks kitų metų gegužės 20 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. wow / 2015 rugsėjo 25

    Nice. Atrodo tikrai gerai