Pirmajame „Keršytojai: Ultrono amžius“ anonse daugiau tamsos ir masinis naikinimas

Beveik trejus metus laukti „Keršytojai: Ultrono amžius“ (angl. „The Avengers: Age of Ultron“) galiausiai turi savo pirmąjį oficialųjį anonsą. Įdomu tai, kad šis anonsas buvo nutekintas likus savaitei iki jo oficialiosios premjeros. Nepaisant to, laukiamiausias Josso Whedono darbas jau pirmosiose akimirkose atrodo dar didingesnis.

Studija „Marvel“ neliko nuošalyje ir staigiai sureagavo į nutekintą anonsą, laukiamą milijonų kino žiūrovų ir komiksų gerbėjų visame pasaulyje. Žinoma, jie sureagavo „Marvel“ stiliumi, studijos Twitter paskyroje parašę tokią žinutę: „Velniai rautų, Hydra…“

Antrajame „Marvel“ superherojų susivienijimo filme galingiausi Žėmės (ir ne tik) superherojai susigrums su paniką sėjančiu ir visą pasaulį ugrobti siekiančiu robotu Ultronu. Pirmajame anonse matome, kad atmosfera bus gerokai niūresnė, nei buvo pirmojoje „Keršytojų“ dalyje. Iš niekur atsiradęs robotas Ultronas sukelia sumaištį ne tik visuomenėje, bet ir pagrindinių veikėjų galvose. Vaizdo medžiagoje galima matyti, kad praktiškai visi herojai yra ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai palaužti.

Naujausiame režisieriaus ir scenaristo Josso Whedono filme „Keršytojai: Ultrono amžius“ pagrindinius superherojus vėl įkūnys Robertas Downey‘is Jaunesnysis, Chrisas Hemsworthas, Chrisas Evansas, Scarlett Johansson, Markas Ruffalo ir Samuelis L. Jaksonas. Pačiam didžiausiam juostos blogiečiui Ultronui savo balsą paskolino ir gyvybę įkvėpė Jamesas Spaderis. Prie filmo naujokų taip pat prisijungia Andy‘is Serkis, Aaronas Tayloras-Johnsonas ir Elizabeth Olsen.

Antroji „Keršytojų“ dalis pasaulio kino teatrus pasieks 2015 m. gegužės 1 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles