Speciali filmo „Įniršis“ premjera su Lietuvos ir JAV kariais

Spalio 24 d. Lietuvos kariuomenė ir kino centras „Multikino“ rengia specialią filmo „Įniršis“ premjerą. Neeiliniam renginiui bus skirta pati didžiausia kino salė, kurioje filmą kartu su Lietuvos ir Jungtinių Amerikos Valstijų kariais galės stebėti ir bet kuris bilietą į seansą įsigijęs žiūrovas.

„Džiaugiuos, kad mūsų kino teatras jau antrus metus iš eilės bendradarbiauja su Lietuvos kariuomene ir organizuoja tokius seansus. Šįkart renginys ypatingas ir tuo, kad sulauksime svečių iš JAV. Manau, kad filme dalyvausiantys žiūrovai galės dar labiau įsijausti į filmo atmosferą, mat ne kasdien pasitaiko galimybė stebėti tikrai kokybišką karinį filmą apsuptiems Lietuvos ir JAV karių“, – apie būsimą renginį pasakojo kino centro „Multikino“ atstovas Raimundas Bilinskas.

Specialioje premjeroje dalyvausiantys filmo žiūrovai galės susipažinti ir pabendrauti su Lietuvos ir JAV kariais, kurių bus per 200. Taip pat, kino teatro prieigose bus įrengta ginkluotės paroda, kurioje bus demonstruojami pėstininkų naudojami ginklai – pistoletas, automatinis šautuvas, lengvasis kulkosvaidis ir prieštankiniai granatsvaidžiai. Prieš filmo seansą žiūrovams bus pristatytas Lietuvos ir JAV karių bendradarbiavimas, o apie jį trumpai papasakos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono vadas majoras Mindaugas Petkevičius.

Speciali filmo „Įniršis“ premjera – 19 val., o ginkluotės paroda veiks valandą iki renginio pradžios, nuo 18 val.

Nuotr. aut. – Alfredas Pliadis

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles