Bus perkuriamas 1988-ųjų siaubo trileris „Vaiko žaidimas“

Bus perkuriamas 1988-ųjų siaubo trileris „Vaiko žaidimas“

„Vaiko žaidimas“ (angl. „Child‘s play“) – siaubo filmų klasika. Pasirodęs 1988-aisiais šis filmas susilaukė daug dėmesio ir iš jo kilo dar šeši dukteriniai filmai. Paskutinysis pasirodė 2017-aisiais. Filmuose pasakojama apie užkeiktą lėlę, į kurią vudu ritualo metu buvo perkelta serijinio žudiko siela. Lėlė kartais atgyja ir ima persekioti gyvuosius. Žudikas vis bando iš lėlės grįžti į žmogaus kūną. Šios istorijos juostos turi siaubo filmams mažiau būdingą elementą – humorą.  Būtent tuo pasižymi vėlesni šios serijos filmai. Lėlė vardu Čiakis yra vienas labiausiai atpažįstamų siaubo filmų personažų. Tiesa, filmai kiek mažiau populiarūs Europoje, bet JAV puikiai žinomi.

Pranešta, jog sulauksime dar vienos šios filmų serijos dalies. Žadama, jog būsimas filmas grįš prie savo ištakų – nebeturės satyros elementų ir bus panašesnis į klasikinį siaubo trilerį. Filmo kūrybinės grupės cenre –  Davidas Katzenbergas ir Sethas Grahame-Smithas. Tai prodiuserių duetas atsakingas už praėjusių metų siaubo hitą „Tas“ (angl. „It“). Yra kalbų, jog originali šios demoniškos lėlės istorija kiek perkurta. Gali būti, jog originalios istorijos bus visiškai atsisakyta ir lėlės kilmės istorija bus visai kita. Šiuo metu yra rodomas ir to paties pavadinimo TV serialas. Čia tęsiama originali istorija. Naujasis filmas su šiuo serialu neturės nieko bendra.

Senų projektų perkūrimas šiandien vis dar labai populiarus ir kino kompanijoms neša didelį pelną. Atrodo, jog šis projektas yra įkvėptas filmo „Tas“ sėkmės. Nors istorija greičiausiai ir bus perkurta, šio personažo gerbėjams turėtų patikti, jog filmas savo nuotaika ir stiliumi bus labai panašus į originalą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles