Sukurta peticija, prašanti Quentiną Tarantino režisuoti „Deadpool 2“

Sukurta peticija, prašanti Quentiną Tarantino režisuoti „Deadpool 2“

Interneto platybėse atsirado peticija, prašanti kultinį amerikiečių režisierių Quentiną Tarantino režisuoti antrąją „Deadpool“ dalį, praneša „The Hollywood Reporter“.

Peticijos sumanytojai teigia, kad Q. Tarantino prisidėjimas prie projekto atneštų kalnus pinigų kino studijoms, o tęsinys apie nešvankų anti-herojų primintų „Nužudyti Bilą“ („Kill Bill“) filmus. Nors sunkiai įsivaizduojama, kad Q. Tarantino sutiktų kurti „Deadpool“ tęsinį, tačiau tikrai būtų įdomu pamatyti superdidvyrių filmą su kalnais netikro kraujo bei tarantiniškais dialogais.

„Deadpool 2“ naujo režisieriaus prireikė, kai iš projekto pasitraukė Timas Milleris, taip pat režisavęs ir pirmąją šių metų sensacija tapusio filmo dalį. Teigiama, kad kino kūrėjas projektą paliko dėl kūrybinių skirtumų. Tačiau jau garsiai kalbama, kad kilo konfliktas tarp režisieriaus ir pagrindinio vaidmens atlikėjo Ryano Reynoldso. Dėl ko jie susipyko nežinoma.

Šiais metais pasirodžiusi pirmoji „Deadpool“ dalis sužavėjo publiką visame pasaulyje ir uždirbo 782.6 mln. JAV dolerių (juostą pastatyti kainavo 58 mln. JAV dolerių). Antroji filmo dalis turėjo pasirodyti 2018 metais, tačiau dėl naujo režisieriaus paieškų premjeros data gali pasikeisti.

Kai kurių fanų už „Deadpool 2“ projekto vairo norimas matyti Quentinas Tarantino jau galvoja apie savo kaip kino kūrėjo karjeros pabaigą. Viename interviu jis minėjo, kad nustos kurti filmus po dešimtojo savo darbo. Tarp būsimų Tarantino projektų buvo minima romano „Forty Lashes Less One“ ekranizacija televizijoje mini serialo pavidalu.  Režisierius 2014 metais buvo išreiškęs norą sukurti mokslinės fantastikos filmą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles