Prie filmo „Vėžliukai nindzės 2“ prisijungia Tyleris Perry‘is

Prie filmo „Vėžliukai nindzės 2“ prisijungia Tyleris Perry‘is

Prie artimiausiomis dienomis filmavimą pradėsiančio filmo „Vėžliukai nindzės 2“ (angl. „Teenage Mutant Ninja Turtles 2“) vis dar prisijungia nauji veidai. Šįkart kūrybinės komandos gretas papildė aktorius Tyleris Perry‘is, praneša „Variety“.

Aktorius yra įvardijamas kaip vienas įtakingiausių žmonių Holivude, dažniausiai vaidinantis savo parašytuose ir režisuotuose filmuose. Pastaruoju metu, tiesa, T. Perry‘is pradėjo rodytis įvairesniuose projektuose, tokiuose kaip „Žvaigždžių kelias“ (angl. „Star Trek“) bei „Dingusi“ (angl. „Gone Girl“).

Naujajame filme apie vėžliukus nindzes T. Perry‘is vaidins mokslininką Baksterį Stokmaną. Komiksuose ir animaciniuose serialuose Stokmanas yra atsakingas už mašinų, skirtų gaudyti nuotekų sistemoje gyvenančias žiurkes, sukūrimą. Ilgainiui jis naudoja mašinas tam, kad sunaikintų vėžliukus nindzes. Tikėtina, kad blogio pusėje jis suvienys jėgas su tęsinyje taip pat pirmą kartą pasirodysiančiais legendiniais vėžliukų nindzių priešais Pibodžiu ir Rokstedžiu.

T. Perry‘os prisijungia prie ir taip solidžios aktorių komandos. Iš pirmojo filmo, pasirodžiusio 2014 metais ir atnešusio solidžią finansinę sėkmę, tęsiniui sugrįš pagrindinę veikėją įkūnijanti Megan Fox bei jos draugą vaidinęs Willas Arnettas. Jau kiek anksčiau buvo pranešta, jog prie jų prisijungs ir Stephenas Amellas. Aktorius, geriausiai žinomas iš serialo „Strėlė“ (angl. „Arrow“), kuriame vaidina pagrindinį veikėją, čia įkūnys Keisį Džounsą – vėžliukų nindzių draugą, padedantį jiems kovoti su iškylančiomis grėsmėmis.

Filmą režisuos Davidas Greenas. Jo prodiuseriais, kaip ir pirmajame filme, bus Michaelas Bay‘us, Andrew Formas ir Bradas Fulleris.

„Vėžliukai nindzės 2“ pasaulinius kino teatrus pasieks 2016 metų birželio 3 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles