Bus kuriamas filmas pagal internete išplitusį „Momo“ iššūkį

Bus kuriamas filmas pagal internete išplitusį „Momo“ iššūkį

Internete išplitęs ir „Momo“ iššūkiu vadinamas išbandymas galbūt tebuvo eilinė apgaulė, tačiau pats gąsdinantis Momo sutvėrimas taps tikru, artėjančiame siaubo filme „Getaway“. Režisuojamas kino kūrėjo Liltono Stewarto III, filmas yra įkvėptas būtent šiurpiojo Momo, kuris kurį laiką paslaptingai sklandė internete. Jau patvirtinta, kad filme išvysime aktorius Stef Beaton, Alexą Browną, Georgie Storm Waite, Rianne Senining ir Charlotte Spencer. Filmo kūrimui jėgas sujungs kino gamybos studijos „Emagine Content“ ir „November 11th Pictures“ bei „SorenFilms Productions“ ir „Lady of the Light Productions“.

Nors apie šio filmo kūrimą pranešta visai neseniai, tačiau jau atskleista ir šiek tiek siužeto detalių. Filmas pasakos, kaip grupelė paauglių koledžo studentų įsikuria miško poilsiavietėje, kas yra vienas protingiausių sprendimų siaubo filmuose. Vienas iš jaunuolių kitiems papasakoja legendą apie Momo, keistą, moterį ir paukštį primenančią dvasią, kuri provokuoja savo aukas paminėdama jų konkrečias asmenines detales ir siųsdama žiaurias, smurtines komandas SMS žinutėmis bei skambučiais. Tai, kas turėjo būti nekaltu pokštu, tampa kažkuo mirtinu, kai jaunuolių grupelė sugalvoja žaisti šį žaidimą ir pradeda dingti vienas po kito.

Pati istorija apie „Momo iššūkį“ internete pasklido dar 2016 m., kai Japonų kūrėjas Keisuke Aisawa sukūrė šiurpiai atrodančią skulptūrą ir jos nuotrauka pasidalino internete. Šiam sutvėrimui autorius „įdėjo“ milžiniškas išpūstas akis, stipriai perkreiptas lūpas, žmogišką krūtinę, pliką kūną ir paukščio primenančias pėdas. Tačiau būtent praėjusiais metais ėmė plisti pranešimai, kad „Momo iššūkis“ pasklaido socialiniuose tinkluose. Pasak plačiai pasklidusių socialinių tinklų pranešimų, „Momo iššūkis“ yra internetinis žaidimas su veikėju vardu Momo, kuris įtikina vaikus save žaloti ar net nusižudyti skausmingais ir žiauriais būdais. Būtent K. Aisawa šiurpioji skulptūra ir buvo panaudota Momo įvaizdžiui socialinių tinklų pranešimuose, kurie galiausiai privedė prie plačiai išplitusios internetinės panikos. Visgi, policija nepatvirtino, kad „Momo iššūkis“ būtų susijęs su kokia nors įvykusia savižudybe ar incidentu, kur vaikai žalotų save ar kitus.

Momo nėra vienintelis internetinis siaubūnas, kuris įkvėpė siaubo filmų kūrėjus. Pernai metų siaubo filmas „Slendermenas“ (angl. „Slender Man“) taip pat paremtas siaubo istorija, kuri internete atsirado dar 2009 m. Apibūdinamas kaip aukštas, lieknas žmogysta su tamsiu kostiumu ir neįprastu veidu, Slendermenas vaizduojamas kaip grėsminga figūra, kuri lūkuriuoja šešėliuose ir grobia vaikus. Šis personažas taip pat pasirodė 2015 m. filme „Always Watching: A Marble Hornets Story“. Dėl to kaip plačiai Momo legenda išplito internete, šis veikėjas tapo tokiu pat populiariu kaip ir puikiai žinomas Slendermenas, todėl nestebina tai, kad sulauksime filmo ir apie šį veikėją.

Bent jau kol kas nepranešama, kada galime tikėtis išvysti naują siaubo filmą „Getaway“. Savaime suprantama, jeigu jums šiurpą kėlė internete pasklidę kadrai, kuriuose užfiksuotas Momo įvaizdis, tai gali būti filmas, kurio jums norėsis išvengti. Kadangi Momo išvaizda yra tikrai šiurpi, galimai tai taps dar vienu siaubūnu, kuris pasirodys ne viename siaubo filme.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles