„Disney“ pertvarko savo didžiųjų filmų išleidimų tvarkaraštį

„Disney“ pertvarko savo didžiųjų filmų išleidimų tvarkaraštį

Atidėjusi savo didžiausius projektus neterminuotam laikotarpiui, „Disney“ studija jau sudėliojo naujas išleidimo datas. Kai kuriuos filmus dar spėsime pamatyti šiais metais, o likusių teks palaukti iki kitos vasaros.

Kai šiuo metu visos studijos tuština vasaros filmų sezoną, „Disney“ drąsiai nusprendė „Mulan“ perdirbinį išleisti šią liepą. Tai yra optimistiška data, iš kurios visi kiti didieji filmai yra nukeliami, nes nežinia, ar iki to laiko kino teatrai spės pakankamai atsigauti, tačiau „Disney“ tikisi turėti bent vieną didelį vasaros filmą be didelės konkurencijos. Panašiu laikotarpiu turėjęs pasirodyti aktoriaus Dwayno Johnsono nuotykių filmas „Džiunglių kruizas“ (angl. „Jungle Cruise“) nukeltas į kitų metų vasarą.

„Disney“ taip pat buvo priversti pertvarkyti „Marvel“ ketvirtos fazės tvarkaraštį.  Gegužę turėjusi pasirodyti „Juodoji našlė“ (angl. „Black Widow“) buvo nukelta į šių metų lapkritį. Geroji pusė yra ta, kad kitų „Marvel“ filmų taip ilgai laukti nereikės – ketvirtąją fazę tęsiantis „Eternals“ pasirodys kitų metų vasarį, o gegužę bus pristatytas naujas veikėjas filme „Shang-Chi and the Legend of Ten Rings“ (liet. „Šang-Či ir dešimties žiedų legenda“). Papildomai prasidėjo darbai prie trečiosios „Skruzdėliuko“ (angl. „Ant-Man“) filmo dalies ir už jo scenarijų bus atsakingas Jeffas Lovenessas, kuris buvo prisidėjęs prie populiaraus animacinio serialo „Rikas ir Mortis“ (angl. „Rick and Morty“).

Kitas įdomesnis sprendimas yra susijęs su populiarios knygos adaptacija „Artemis Faulas“ (angl. „Artemis Fowl“, knyga lietuviškai žinoma kaip „Artemidas Faulas“). Turėjęs pasirodyti gegužės pabaigoje, filmas visiškai praleis kino teatrus ir iš karto pasirodys „Disney+“ platformoje. Išleidimo data bus paskelbta vėliau. Svarstoma ar panašus likimas neištiks šitiek atidėlioto naujojo iksmenų projekto „Naujieji mutantai“ (angl. „New Mutants“), kuris po didžiųjų filmų premjerų pertvarkymo, naujos išleidimo datos vis dar nesulaukė.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles