Tomui Hardy‘ui siūlomas vaidmuo naujojoje „Iksmenų“ dalyje

Tomui Hardy‘ui siūlomas vaidmuo naujojoje „Iksmenų“ dalyje

Kaip galima pastebėti, aktorius Tomas Hardy‘is yra labai geidžiamas aktorius komiksų pasaulyje. Prieš kelerius metus jis suvaidino Beiną „Tamsos riterio sugrįžime“ (angl. „The Dark Knight Rises“), dabar jam siūlomas vaidmuo naujajame Bryano Singerio filme apie mutantus „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-men: Apocalypse“).

Tai jau ne pirmasis kartais, kai pastaruoju metu aktorių bandoma įkišti į kažkurį iš komiksų projektų. Pirmasis variantas buvo, kai sklido kalbos apie aktoriaus dalyvavimą atrankose į Daktaro Sterindžo rolę. Kadangi į ją dabar siūlomi praktiškai visi vyriškos lyties Holivudo aktoriai, iš šių lenktynių T. Hardy‘is pasitraukė. Dar vakar pranešėme apie aktoriaus galimą įsitraukimą į būsimą režisieriaus Davido Ayerio filmą „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“), kuriame jam tektų suvaidinti vieną iš superblogiukų. Portalo „Deadline“ pranešime buvo minima, kad aktorius jau beveik baigė derybas su studija „Warner Bros.“ Ir greit pasirašys kontraktą. Tačiau dabar iškyla dar vienas vaidmuo.

T. Hardy‘ui siūlomas pagrindinio antagonisto vaidmuo naujausiame mutantų filme. Jam tektų įkūnyti Apokalipsą, arba kitaip – En Sabah Nurą, patį galingiausią ir vieną pirmųjų mutantų, kuris gyvena keletą tūkstantmečių. En Sabah Nuras komiksuose vaizduojamas kaip itin galingas, protingas ir nuožmus blogietis, atsiradęs senovės Egipto civilizacijos laikotarpiu, maždaug 3000 metų prieš mūsų erą. Jis tiesiog maniakiškai tiki, kad pasaulyje gali išlikti tik stipriausi, o savąją galią jis užsitikrino pasitelkdamas moderniausias technologijas (kokios jos galėjo būti senovės Egipto civilizacijoje – nežinia). Šį veikėją galėjome išvysti vasarą pasirodžiusio „Iksmenų. Praėjusios ateties dienų“ (angl. „X-men: Days of the Future Past“) finalinių titrų scenoje.

Kaip viskas susiklostys dabar tikrai neaišku, tačiau išlieka klausimas, ką pasirinks aktorius. „Warner Bros.“ su „Savižudžių būriu“ ir potencialiu multimilijoniniu kontraktu keliems filmams, ar „20th Century Fox“ su vienkartiniu, tačiau pagrindiniu vaidmeniu „Iksmenuose“. Dar vienas klausimas – ką T. Hardy‘ui tektų vaidinti „Savižudžių būryje“. Gal jis vėl grįžtų kaip Beinas?

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles