Filmo „Su meile, Rouzė“ aktorius Samas Claflinas – džentelmenas, pamilęs žmoną iš pirmo žvilgsnio

Filmuose „Bado žaidynės. Ugnies medžioklė“, „Snieguolė ir medžiotojas“ bei „Karibų piratai: ant keistų bangų“ matytas Anglijos kino ir televizijos aktorius Samas Claflinas savo jautriąją pusę atskleis naujojoje romantinėje komedijoje „Su meile, Rouzė“ (angl. „Love, Rosie“), kuri Lietuvą pasieks spalio 31 dieną.

Kartu su populiaria jauna aktore Lily Collins 28-erių S.Claflinas įkūnijo draugus, pažįstamus nuo smėlio dėžės laikų. Jų herojai Rouzė ir Aleksas tiesiog neišskiriami. Tačiau vaikai suauga. Baigę mokyklą jaunuoliai pasuka skirtingais keliais – po neatsakingos meilės nakties Rouzė tampa sunkiai besiverčiančia vieniša mama, o Aleksas imasi kurti savo karjerą ir naują gyvenimą toli nuo bičiulės. Tačiau net skiriami atstumo ir kitų žmonių jiedu ilgisi vienas kito, šiltų paguodos žodžių, supratingumo ir paramos.

Kalbėdami apie filmavimus, tiek L.Collins, tiek S.Claflinas negailėjo gerų žodžių vienas kitam ir tikino jau pažįstantys vienas kitą tiek, kad galintys pabaigti vienas kito sakinius. „Samas mėgsta kvailioti, tačiau jis – tikras džentelmenas, nors ir šiek tiek senamadiškas“, – ekrano partnerį vertino L.Collins.

Pristatydamas filmą „Su meile, Rouzė“ Dubline, radijo stoties „Today FM“ eteryje S.Claflinas prabilo ne tik apie herojų meilę, bet ir atskleidė įdomią asmeninio gyvenimo detalę. Jis teigė žmoną, taip pat aktorę Laurą Haddock, pamilęs iš pirmojo žvilgsnio. „Per aktorių atranką įėjau į kambarį ir pamačiau ją. Išėjęs už durų paskambinau savo agentui ir pasakiau: „Sutikau moterį, kurią noriu vesti.“ Nors vaidmens ir negavau, kitąsyk, kai sutikau režisierių, padėkojau jam, kad dėl jo filmo sutikau savo žmoną“, – su šypsena prisiminė aktorius. S.Claflinas metais vyresnę kolegę yra vedęs nuo 2013-ųjų liepos, jie susituokė po dvejų metų draugystės.

Filmas „Su meile, Rouzė“ rudenišką vakarą puikiai tiks išsiilgusiems tikros draugystės bei visas kliūtis įveikiančios, nesumeluotos meilės. Filmo scenarijus buvo sukurtas pagal 2004-aisiais išleistą romano „P.S. Myliu tave“ autorės Cecilios Ahern knygą „Kur baigiasi vaivorykštė“.

Emocionali, džiugiomis ir skaudžiomis akimirkomis mirguliuojanti graži istorija leis iš naujo įvertinti, kas yra draugystė, kas – meilė ir kada jausmai tikri. Romantiškas pasakojimas „Su meile, Rouzė“ Lietuvą pasieks spalio 31 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles