Pasaulinės savaitgalio filmų pajamos (10.17 – 10.19)

Praėjo dar vienas gana stiprus savaitgalis pasauliniuose kino rinkose. Visi senbuviai parodė neįtikėtiną ryžtą, o kai kurie net sugebėjo po mėnesio pertraukos grįžti į pelningiausiųjų sąrašus. Baigiantis spaliui praėjusio savaitgalio Top 10 atrodo taip:

„Drakula. Pradžia“ (angl. „Dracula Untold“) – kaip ir prieš savaitę, pirmoje vietoje ir vėl puikuojasi naujoji žymaus Transilvanijos vampyro vizija. Šį kartą juostai pavyko užsidirbti 22,5 milijonų dolerių iš 55 rodomų šalių ir padidinti savo kapitalą iki 95,7 mln. pasaulinių pajamų. Bendrai, kartu su Šiaurės Amerika, juosta jau užsidirbo 136,4 mln. dolerių. Šis savaitgalis padėjo filmui užsikopti į pirmąją vietą net 14-oje teritorijų, tarp kurių Ekvadoras, Vietnamas, Kolumbija. Čekija, Tailandas ir Filipinai.

„Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) – po galingos premjeros Kinijoje, studijos „Marvel“ produktas ir vėl atsidūrė antroje vietoje ir užsidirbo 22,3 milijonus dolerių. Šį savaitgalį Kinija jam atnešė 21,7 milijonus, o bendrai filmas ten jau užsidirbo 69 mln. dolerių. Matyt filmui pasiseks perkopti ir 100 mln. ribą. Šiuo metu juostos kūrėjai gali pasidžiaugti 732,6 milijonais bendrų pajamų ir ketvirtąją šių metų vieta. Akivaizdu, jog po savaitės filmas peržengs naujausią „Iksmenų“ (angl. „X-Men: Days of the Future Past“) dalį, o galiausiai ir „Piktadarės istoriją“ (angl. „Maleficent“), taip atsidurdama antroje pozicijoje tarp pelningiausių metų projektų. Tarp studijos „Marvel“ filmų, juosta užima trečią vietą.

„Vėžliukai nindzės“ (angl. „Teenage Mutant Ninja Turtles“) – papildomais 20,4 milijonais gali pasidžiaugti naujausias M. Bay‘aus prodiuserinis projektas, kuris praeitą savaitgalį startavo kai kuriose Europos teritorijose. Juosta startavo iš pirmosios pozicijos Jungtinėje Karalystėje su 7,9 mln. dolerių ir Prancūzijoje su 4,1 mln. dolerių. Vokietija atnešė 3,8 mln., o Ispanija 1,5 mln. dolerių. Spalio 31 dieną filmo laukia premjera Kinijoje, o kitų metų vasario 7 d. juosta atsidurs Japonijoje.

„Dingusi“ (angl. „Gone Girl“) – 57 šalys naujausiam režisieriaus Davido Fincherio filmui pagal populiariosios Gilliam Flynn knygos motyvus atnešė 20,2 mln. dolerių. Pasaulinės pajamos beveik pasiekė 100 mln. dolerių ribą (94,7 mln.). Bendrai filmas jau turi 201,7 milijonus dolerių savo sąskaitoje. Prieš akis dar premjeros Italijoje, Pietų Korėjoje ir Japonijoje.

„Anabelė“ (angl. „Annabelle“) – naujausias J. Wano siaubo filmas užsidirbo dar 19,2 milijonus iš 91 šalių. Šiuo metu filmas jau turi 166,1 mln. dolerių bei tapo vienu pelningiausių pastarųjų metų žanro atstovų. Jį lenkia tik prieš metus pasirodęs „Išvarymas“ (angl. „The Conjuring“).

„Bėgantis labirintu“ (angl. „The Maze Runner“) – kuklaus biudžeto paaugliškas trileris ir vėl demonstruoja gana stiprų stovį. Praėjusio savaitgalio pasiekimas – 17,1 mln. dolerių iš 52 šalių. Filmas puikiai startavo Prancūzijoje ir Belgijoje. Šiuo metu juosta turi jau 252,3 milijonus savo sąskaitoje, iš kurių 161,5 mln. – pasaulinės pajamos.

„Gyvenimo knyga“ (angl. „The Book of Life“) – 16,9 mln. dolerių atnešė per pirmąjį savaitgalį naujausiam studijos „20 Century Fox“ projektui. Labiausiai prie to prisidėjo premjeros Meksikoje (3,8 mln.) ir Brazilijoje (2 mln.). Šį savaitgalį filmo laukia premjeros Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje ir Belgijoje. Su išankstiniais seansas juosta dabar turi jau 25,5 mln. bendrų pajamų.

„Išsiskyrę draugai“ (angl. „Breakup Buddies“) –nacionalinis Kinijos projektas, kuriam pavyko užsidirbti dar 14,2 milijonus iš 3 teritorijų, vis smunka ir smunka žemyn. Bendrai kinų hitas savo sąskaitoje turi jau 172,2 mln. dolerių uždarbio.

„Teisėjas“ (angl. „The Judge“) – Roberto Downey Jaunesniojo ir jo žmonos prodiuserinis projektas iš 37 teritorijų gavo tik 6,5 milijonus. Bendrai filmas savo sąskaitoje turi 35,4 mln. dolerių, o tai tikrai nėra labai džiuginantis rezultatas projektui, kainavusiam 50 mln.

„Dežinukai“ (angl. „The Boxtrolls“) – 34 šalys studijos „Laika“ animaciniam filmukui sukrovė papildomus 3,1 mln. dolerių ir privedė prie bendros 82,1 mln. dolerių sumos. Juostos dar laukia 12 šalių, kuriose filmas pasirodys per artimiausias 3 savaites.

Į spalio 24 dieną perkeltos visos „Įniršio“ (angl. „Fury“) premjeros taps pagrindiniu artėjančio savaitgalio patiekalu pasaulio kino rinkose. JAV premjerinį savaitgalį leido juostai užsidirbti beveik 24 milijonus dolerių, todėl spėjama, kad pasaulyje filmui seksis žymiai geriau nei tėvynėje.

Šaltinis: boxoffice.com

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles