Ne visiems žinomi įdomūs faktai apie G. Ritchie: genialus disleksikas, turintis du juodus diržus

Guy Ritchie labiausiai išgarsėjo dėl dviejų dalykų: santuokos su popmuzikos karaliene Madonna bei kaip kino chuliganas, pristatęs tokius didžiųjų ekranų šedevrus, kaip „Lok, stok arba šauk“, „Šerlokas Holmsas“, „Vagišiai“ bei jau šį savaitgalį pasirodysiantį naująjį trilerį „Karalius Artūras: kalavijo legenda“. Tačiau ar žinojote, jog režisierius serga disleksija, penkiolikos buvo išmestas iš mokyklos ir turi dziudo juodąjį diržą? Artėjant naujausiai režisieriaus premjerai, kviečiame su juo susipažinti artimiau.

– G. Ritchie serga disleksija. Tai yra specifinis skaitymo sutrikimas. Tokiems žmonėms pasitaiko ir atminties sutrikimų, sunku sukoncentruoti dėmesį.

– Guy ir Madonna susipažino atlikėjo Stingo ir jo žmonos namuose. Vėliau pastarieji tapo jų sūnaus Rocco krikštatėviu.

– G. Ritchie ir Madonnos vestuvėse vyriausiuoju pabroliu buvo prodiuseris bei režisierius Matthew Vaughnas, vyriausia pamerge – Gwyneth Paltrow.

– Būsimojo režisieriaus tėvai išsiskyrė, kai jam tebuvo penkeri.

– Penkiolikmetis G. Ritchie buvo pašalintas iš mokyklos už narkotikų vartojimą.

– Robbie Williamso daina „She’s Madonna“ yra apie tai, kaip G. Ritchie paliko savo buvusią merginą, kad galėtų susitikinėti su Madonna.

– Madonną jis meiliai vadindavo „missus“ (liet. poniute), taip ją įvardindavo ir spaudai duodamuose interviu.

– Tiek jo pirmasis sūnus Rocco, tiek sūnus Rafaelis, kurio jis susilaukė su dabartine žmona Jacqui Ainsley, gimė skubiai atlikus Cezario pjūvio operaciją.

– Turi penkis vaikus, iš kurių vienas, Davidas Banda, yra įvaikintas drauge su Madonna.

– Skyrybas su Madonna vyras vis dar įvardija kaip savo mirtį.

– G. Ritchie yra didžiulis futbolo klubo „Chelsea“ fanas.

– 2000 metais Guy buvo suimtas už tai, kad prie savo namų užpuolė ir sužalojo 20-metį vyrą.

– Turi juodus dziudo ir braziliškojo džiudžitsu diržus.

Naujausioje G. Ritchie režisuotoje istorinėje dramoje „Karalius Artūras: kalavijo legenda“ bus pasakojama intriguojanti istorija apie jaunuolį Artūrą (aktorius Charlie Hunnamas), kuris net nenutuokia apie savo karališką kilmę, kol vieną dieną prisiliečia prie užburtojo Ekskaliburo. Legenda byloja, kad akmenyje įkalintą kardą ištraukti gali tik karalius. Visų nuostabai, tai pavyksta padaryti būtent Artūrui.

Prie vaikino ima burtis piktojo valdovo Vortigerno (aktorius Jude’as Law) nukamuoti žmonės. Sukilimo nuojauta atkreipia Vortigerno, kažkada nužudžiusio Artūro tėvus ir užgrobusio sostą, dėmesį. Tuo tarpu jaunąjį Artūrą užgriūva atsakomybės našta, tačiau jam dar teks įrodyti, kad yra vertas karaliaus sosto.

Intriguojantis naujausias režisieriaus filmas „Karalius Artūras: kalavijo legenda“ ekranuose pasirodys jau gegužės 12 dieną ir papasakos žinomą legendą visiškai kitaip. Taip, kaip ir priklauso kino chuliganu vadinamam G. Ritchie.

Filmo anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles