Iš naujo bus kuriami filmai „Šrekas“ ir „Batuotas katinas Pūkis“

Iš naujo bus kuriami filmai „Šrekas“ ir „Batuotas katinas Pūkis“

Filmai „Šrekas“ (angl. „Shrek“) ir „Batuotas katinas Pūkis“ (angl. „Puss in Boots“)  bus kuriami iš naujo, o šių puikių istorijų atgimimą prižiūrės prodiuseris Chrisas Meledandri‘is – žmogus, stovintis už filmo „Bjaurusis aš“ (angl. „Despicable Me“).

Kino studija „Universal Pictures“ įpareigojo Ch. Meledandrį atrasti naują istorijos liniją, kuri sugrąžintų visų mėgstamą žmogėdrą ir kardu besimosikuojantį katiną naujajai animacinių filmų kartai. Vienas dalykas, dėl kurio šis animacinių filmų guru yra tikras, tai aktoriai, kurie įgarsino personažus jau esamuose filmuose. Filmas „Šrekas“ didelio populiarumo, be abejonės, susilaukė ne tik dėl savo istorijos, tačiau ir dėl aktorių, kurie įgarsino personažus. Mike‘as Myersas, Eddie‘is Murphy‘is ir Antono Banderasas – tai tie aktoriai, kuriuos perkurtam filmui Ch. Meledandri‘is nori vėl suburti draugėn. „Kai tu pažvelgi atgal į tuos vokalinius pasirodymus, supranti, kad jie yra nuostabūs ir nors tikrai galėtum padaryti absoliutų perdirbinį, aš pagaunu save savo paties nostalgiškuose jausmuose ir noriu grįžti būtent prie tų veikėjų,“ – aiškino prodiuseris Ch. Meledandri‘is ir pridūrė, kad tikrasis iššūkis buvo sugalvoti kažką, kas netaptų dar vienu „Šreko“ filmų tęsiniu.

Šie svarstymai prasidėjo tada, kai motininė kompanija „Comcast“, už 3,8 milijardus JAV dolerių 2016 m. įsigijo „DreamWorks Animation“.  Iš pradžių viešumoje kilo spekuliacijų, kad Ch. Meledandri‘is, kurio kino gamybos kompanija „Illumination Entertainment“ yra bendrai priklausanti ir „Universal Pictures“, bus paprašytas prižiūrėti ir „DreamWorks Entertainment“. Tačiau, Ch. Meledandri‘is teigė, kad jis tiesiog nepajėgtų tvarkytis su dviejomis kompanijomis ir išlaikyti tokią pačią filmų gamybos kokybę. „Tai, kaip aš ir mano komanda dirbame ties filmais, yra labai intensyvu ir tai tikrai neleidžia man svarstyti galimybės vadovauti kitai įmonei. Aš mėgstu filmų gaminimo procesą ir darbą su aktoriais. Nemanau, kad šiuo metu esu tinkamas kompanijų valdymui.“ – savo apsisprendimą komentavo prodiuseris.

Ir nors jis neatskleidė naujojo Šreko filmo paslapties, panašu, kad Ch. Meledandri‘is pasitiki savimi ir savo idėjomis bei teigia, kad tai tik laiko klausimas, kada kino fanai vėl galės išvysti šią magišką istoriją. „Šioje istorijoje yra milžiniškas kiekis linksmybių, kurias galima sukurti tame pasaulyje, tačiau yra užkelta ir labai aukšta kartelė rasti istoriją, kuri būtų verta to pasaulio. Norisi toje istorijoje surasti kažką, kas būtų visiškas atsitraukimas nuo pradinio istorijos taško.“ – savo idėją apie „Šreko“ ir „Batuoto katino Pūkio“ perkūrimą dėstė Ch. Meledandri‘is.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles