„Misija neįmanoma 5“ galiausiai rado blogietį

„Misija neįmanoma 5“ galiausiai rado blogietį

Studija „Paramount“ po ilgų ieškojimų pagrindinio blogiečio vaidmenį pasiūlytė Seanui Harrisui, išties išskirtiniam aktoriui, gebančiam puikiai suvaidinti įvairius veikėjus. Nepaisant to, jam labiausiai tinka būtent blogio įsikūnijimų vaidmenys. Anksčiau aktorių buvo galima išvysti „Prometėjuje“, o dabar jis įkūnija vieną iš veikėjų šiuo metu kino teatruose rodomame „Gelbėk mus nuo pikto“.

Po ketvirtosios „Misijos neįmanomos“ dalies, galima teigti, franšizė įgavo antrą kvėpavimą. Negalima būtų teigti, jog ji buvo galutinai numirusi, tačiau Tomo Cruise‘o apiblėsusi šlovė ir dideli tarpai tarp serijos dalių premjerų tikrai neiškeldavo filmo į laukiamiausių sąrašą. Tačiau po ketvirtosios dalies viskas pasikeitė. Atsigavo ne tik franšizė, bet ir pats aktorius, kartu su savimi timptelėjęs praktiškai visus „Misija neįmanoma: šmėklos protokolas“ aktorius.

Dėl ypatingai geros pastarosios dalies, naujoji „Misija neįmanoma“ yra tiesiog be galo laukiamas veiksmo filmo tęsinys ir nesvarbu, kad tai jau penktoji dalis. Jau kurį laiką buvo aišku, kad į filmą sugrįš Simonas Peggas ir Jeremy‘is Renneris, taip pat dar visai neseniai sužinojome, kad sugrįžta beveik visose dalyse vaidinęs (ir šįkart didžiausią vaidmenį turėsiantis) Vingas Rhamesas. Prie komandos taip pat prisijungia Alecas Baldwinas su Rebecca Ferguson, o pati didžiausia ir naujausia žinia – studija „Paramount“ galiausiai rado savo antagonistą.

Dar džiugu, kad juostą režisuos jau ne kartą su Tomu Cruise‘u dirbęs Christopheris McQuarrie‘is. Kartu jie kūrė „Valkiriją“, „Džeką Ryčerį“ ir dar visai neseniai kinuose pasirodžiusį „Ties riba į rytojų“. Žinant, kokie įdomūs buvo tie darbai, gali būti, jog penktoji „Misija neįmanoma“ tiesiog nuraus stogą.

Planuojama, kad „Misija neįmanoma 5“ pasaulio kino teatrus pasieks 2015 m. gruodžio 25 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles