„Marvel“ galimai kuria ir Olimpo istorijas

„Marvel“ galimai kuria ir Olimpo istorijas

Jau kaip ir darosi nebekeista, kad tam tikrų „Marvel“ projektų aktoriai netyčia išduoda tai, ko dar neturėtų pasakyti. Tiesa, tas „netyčia“ turbūt labiau yra tariamas, žinant, kad per beveik 15 „Marvel“ studijos gyvavimo metų nebuvo tiek daug atskleistų paslapčių vienu metu. Ir naujausia jų išslydo iš Taikos Waititi lūpų.

Dar prieš kelias savaites Pattonas Oswaltas pokalbių laidoje pareiškė, kad sulauksime „Amžinųjų“ (angl. Eternals) tęsinio ir filmą vėl režisuos Chloe Zhao. Vėliau, Giancarlo Esposito pasisakė, kad su „Marvel“ kalbėjo apie galimybę įkūnyti Čarlzą Ksavierą (arba profesorių X), o galiausiai ir Rosario Dawson pranešė, kad bus tęsiama „Baudėjo“ (angl. Punisher) istorija, pradėta dar „Netflix“ platformoje. Na, o naujausios kalbos atėjo iš Taikos Waititi. Režisierius ir aktorius patvirtino, kad tikrai sulauksime jau kuriamo „Heraklio“ (angl. Hercules) filmo.

„Mes planavome pristatyti Heraklį, tik man atrodė visiška nesąmonė. Ir galiausiai tik vėliau sužinojau, kad „Marvel“ turi savo graikų dievų versijas. Tai atveria labai daug naujų galimybių. Nemanau, kad būsiu pakviestas kurti tas istorijas, bet džiaugiuosi dėl tų, kuriems patinka graikų dievai“, sakė T. Waititi.

Kaip ir jau aišku, kas įkūnys tą patį Heraklį. Kaip jau matėme naujausiame „Toro“ filme, būtent pabaigos titrų scenose Heraklis ir pasirodė, o jį vaidina Brettas Goldsteinas. Pagal komiksus, Heraklis galiausiai prisideda prie Keršytojų ir kaunasi vienoje komandoje su Juoduoju riteriu (kurį vaidins Kitas Harringtonas) bei Sersi (Gemma Chan). Ar gali būti, kad jau pamažu buriama nauja Keršytojų komanda, kuri pasirodys 2025 metų filmuose?

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles