Paskelbta „Pasaulinio karo Z“ tęsinio premjeros data

Paskelbta „Pasaulinio karo Z“ tęsinio premjeros data

Kino studija „Paramount Pictures“ galiausiai paskelbė 2013 metais netikėtai finansiniu hitu tapusio „Pasaulinis karas Z“ (angl. „World War Z“) tęsinio premjeros datą. Fantastinio veiksmo trilerio pratęsimas dienos šviesą turėtų išvysti 2017 metų birželio 9 dieną.

Bradas Pittas vėl suvaidins pagrindinį vaidmenį ir taip pat su savo kompanija „Plan B“ prodiusuos būsimą juostą. Filmo režisieriumi taps 2012 metų išgyvenimo dramos „Pragaras rojuje“ (angl. „The Impossible“) kūrėjas J. A. Bayona, o scenarijumi pasirūpins „Loko“ (angl. „Locke“) režisierius Stevenas Knightas.

Tą pačią dieną „Pasaulinio karo Z 2“ konkurentu taps studijos „20th Century Fox“ ruošiamas antrasis „Fantastinio ketvirto“ (angl. „Fantastic Four 2“) tęsinys. Abu projektai orientuoti beveik į tą pačia tikslinę auditoriją, todėl tikėtina, jog vėliau vieno iš jų premjera bus nukelta.

Būsimas tęsinys, kuris kol kas neturi jokio oficialaus pavadinimo, bus taip pat paremtas bestseleriu tapusios Maxo Brookso knygos motyvais, kaip ir originalas. Knygoje pasakojama apie pasaulio baigtį užsikrėtus pavojingu virusu, kuris žmones paverčia į kraugerius zombius.

Pirmąjį filmą ištiko labai daug problemų, tiek finansinių, tiek kūrybinių, tačiau galiausiai pasirodęs 2013 m. kino projektas su 190 milijonų biudžetu netikėtai visame pasaulyje sugebėjo užsidirbti 550 milijonų dolerių ir tapti vasaros sezono vienu iš didžiausių hitų. Žiūrovai filmą priėme su entuziazmu, tačiau kino kritikai buvo santūresni ir filmą įvertino gana vidutiniškai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles