Paskelbta „Indianos Džounso 5“ premjeros data

Paskelbta „Indianos Džounso 5“ premjeros data

Kino studija „Walt Disney“ oficialiame spaudos pranešime paskelbė, kad filmas, kurio darbinis pavadinimas kol kas yra „Indiana Džounsas 5“ (angl. Indiana Jones 5), į viso pasaulio kino ekranus atkeliaus 2019 m. liepos 19 dieną.

Žymiojo archeologo ir senovės artefaktų ieškotojo vaidmenį ir vėl atliks Harrisonas Fordas, kuriam filmas gali tapti paskutiniuoju nuotykiu šiame amplua. Indianos Džounso istoriją penktąjį kartą į kino ekranus perkels Stevenas Spielbergas, kuris būsimai juostai jau pradėjo ruošti scenarijų ir ieškoti vietovių, kuriose ir vyks juostos veiksmas. Filmo prodiuseriais, kartu su Stevenu Spielbergu, taps Kathleen Kennedy ir Frankas Marshallas.

„Indiana Džounsas vienas didžiausių visų laikų kino herojų, mes džiaugamės, kad galėsime jį sugrąžinti jau 2019 metais. Tokia režisieriaus, aktoriaus, prodiuserių, o taip pat ir personažo kombinacija šiais laikais tikra retenybė. Mes su nekantrumu laukiame, kada galėsime kartu su Stevenu ir Harrisonu pasinerti į naujus nuotykius“, – sakė studijos „Disney“ vadovas Alanas Hornas.

Ketvirtasis „Indiana Džounso“ filmas į viso pasaulio kino ekranus atkeliavo 2008 metais, susižėrė nemažai kritikos iš frančizės gerbėjų, bet galiausiai uždirbo stulbinančią 786 mln. dolerių sumą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles