Išleistas filmo apie Eltoną Johną „Rocketman“ trumpasis anonsas

Išleistas pirmasis filmo „Rocketman“ anonsas, kuriame legendinį atlikėją Eltoną Johną įkūnija aktorius Taronas Egertonas. Praeitą savaitę turėjome progą pamatyti pirmąjį T. Egertono, kaip E. Johno, įvaizdį, kur jis sėdi privačiame lėktuve. Aktorius dėvi auksinės spalvos švarką, trumpus šortus, sportinius batelius su auksiniais sparnais ir atrodo identiškai, kaip 1970 m. atrodė garsusis dainininkas E. Johnas. Šiame filme net gi T. Egertono plaukų linija yra atitolinta, kad jis atrodytų šiek tiek pliktelėjęs. E. Johnas turėjo ir vis dar turi labai unikalų aprangos stilių, tad jam nebūdavo jokios problemos savo pasirodymams persirengti antinu Donaldu ar net gi Anglijos Karaliene.

Filmas „Rocketman“ pasakoja E. Johno karjeros istoriją, nuo pat dainininko jaunystės metų, demonstruodamas visą atlikėjo kelią  į sėkmę ir priklausomybės spąstus. E. Johnas nėra drovus, kalbėdamas apie savo praeitį ir filmas žada suteikti tikrą necenzūruotą žvilgsnį į dainininko gyvenimą ant scenos ir jau nulipus nuo jos, ką pamatome jau pirmajame biografinio filmo anonse. Kaip ir šio dainininko stiliaus pojūtis, taip ir filmas „Rocketman“ nebus įprasta biografinė juosta apie žymų muzikantą. Bent jau kol kas atrodo, kad didžiuosiuose ekranuose išvysime kupiną fantazijos miuziklą, kuris jau pasiruošęs sudrebinti sceną. Filmo režisierius – Dexteris Fletcheris, tikėtina, jau bus atsikvėpęs po grupės „Queen“ biografinio filmo „Bohemian Rhapsody“. Jis perėmė režisieriaus pareigas iš Bryano Singerio, kuris buvo atleistas nuo šio projekto dėl savo nepastovaus elgesio komandoje ir dažno įsitraukimo į ginčus su pagrindiniu juostos aktoriumi Rami‘iu  Maleku. Atrodo, kad „Rocketman“ filmavimo komanda su panašiais sunkumais nesusidūrė ir visiems tai buvo maloni patirtis be pamišimo ir pykčio priepuolių, išviešintų spaudoje. Šis filmas gamybiniame procese jau nuo 2012 m., tačiau iki pat 2017 m. jis nebuvo pasiekęs savo piko, kol buvo atskleista, kad E. Johną filme įkūnys aktorius T. Egertonas, o D. Fletcheris tapo šio projekto režisieriumi.

Filmo pavadinimas parinktas pagal vieną labiausiai žinomų šio atlikėjo singlų. Daina „Rocket Man“ buvo parašyta paties E. Johno, kartu su jo ilgamečiu kolega Barnie Taupinu, 1972 m. Ši daina buvo įkvėpta trumpos istorijos „The Rocket Man“ iš Ray‘aus Bradbury knygos „The Illustrated Man“, kuri turi tam tikrų lyriškų panašumų su Davido Bowie daina „Space Oddity“. „Rollingstone“ žurnale, daina „Rocket Man“ buvo išreitinguota į 245-tą vietą iš 500, kaip viena geriausių visų laikų dainų.

Filmas „Rocketman“ kino teatruose pasirodys jau 2019 m. gegužės 31 d. Bent jau kol kas, nekyla jokių abejonių filmo prodiuserio Davido Furnisho žodžiais, kad aktorius T. Egertonas kuo puikiausiai įkūnijo legendinį E. Johną. 28-erių metų aktorius buvo paprašytas atvykti į vieną žymiausių Anglijos įrašų studijų „Abbey Road Studios“ ir padainuoti keletą žymiausių E. Johno hitų, kurių atlikimas nustebino net ir patį muzikos veteraną. Netrukus pasirodysianti juosta „Bohemian Rhapsody“ ir po jo, kiek vėliau pasirodysiantis filmas „Rocketman“ turėtų sukelti tikras audras bilietų kasose, o internete tai jau vadinama „biografinių filmų mūšiu“. Aktorius R. Malekas atrodo įspūdingai, įkūnydamas legendinį Freddie‘į Mercury, tačiau T. Egertonas jam tikrai nenusileidžia, sublizgėdamas kaip E. Johnas. Tad panašu, kad laukia du labai stiprūs filmai, o dabar kviečiame susipažinti su D. Fletcherio režisuoto filmo „Rocketman“ pirmuoju anonsu!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles