Patvirtinta: kitas „Sony“ filmas – „Morbius“

Patvirtinta: kitas „Sony“ filmas – „Morbius“

Filmo „Venomas“ (angl. „Venom“) prodiuseriai  Mattas Tolmachas ir Avis Aradas patvirtino, kad kino studija „Sony“ šiuo metu dirba ties „Morbius“ filmu. Numatoma, kad tai bus kaip papildoma filmo „Žmogus Voras“ (angl. „Spider-Man“) dalis, kuri bus išleista po „Venomo“ filmo.

Filmas „Morbius“ pamažu įgauna savo formą. Pastaruoju metu buvo pasklidę nemažai gandų apie pagrindinius aktorius, tačiau naujausi pranešimai suteikia vilčių, kad filmo gamyba prasidės jau lapkritį. „Venomo“ spaudos konferencijos turo metu, duodami interviu naujienų portalui „ComicBook“, prodiuseriai M. Tolmachas ir A. Aradas patvirtino, kad filmo „Morbius“ gamyba turėtų prasidėti jau greitu metu: „Šiuo metu mes tikrai dirbame ties „Morbius“ filmu. Tai kaip ir kitas mūsų projektas.“ – teigė prodiuseriai. Filme pagrindinį antiherojaus vaidmenį atliks aktorius Jaredas Leto, o prodiuseriai jau nekantrauja pamatyti, kaip gi vizualiai atrodys šio aktoriaus įkūnytas veikėjas. M. Tolmachas teigė, kad iš J. Leto tikisi suteikto šaunumo šiam personažui, kadangi aktorius bene geriausiai žinomas tarp superherojų gerbėjų dėl savo vaidybos technikos filme „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“). Ir panašu, kad J. Leto absoliučiai dievina Morbiaus personažą – gydytoją, kuris buvo paverstas pabaisa. Pasak M. Tolmacho, filmas turėtų suteikti J. Leto galimybę pademonstruoti „Panašų atsidavimo lygį šio personažo intensyvumui ir charizmai.“

J. Leto grafikas šiuo metu nusimato tikrai ganėtinai užimtas, atsižvelgiant į tai, kad yra tikimasi, jog Džokeris ateityje taps pagrindine „DC“ filmų visatos figūra. Kino kompanijos „Sony“ laimei, „Warner Bros“ filmą „Birds of Prey“ filmuoja prieš antrąja „Savižudžių būrio“ dalį ir nepanašu, kad šiame filme Džokeris iš viso bus. „Birds of Prey“ filmo santrauka atskleidžia, kad Harley Quinn galimai išsiskiria su Džokeriu ir išvyksta į Gotamą. Panašu, kad filmas „Morbius“ bus labai tiksliai atkurtas pagal komiksus. Pagrindinė moters šiame filme – Martine Bancroft, Morbiaus sužadėtinė komiksų istorijoje. Darant prielaidą, kad ši istorija taps visiškai atskira istorija, Bancroft galimai taps pagrindine figūra šioje istorijoje. Tai veikėja, kuriai buvo „išplautos smegenys“, kad ši prisijungtų prie vampyrų kulto ir išduotų Morbijų jiems. Filmo antagonistas bus Emilis Nikosas, kuris buvo geriausias Morbijaus draugas ir pirmoji jo auka komiksuose.

Nors J. Leto ir patvirtino vaidinsiąs šiame filme, detalesnės informacijos apie kitus aktorius pasirodysiančius filme „Morbius“ dar nėra pateikta. Galimai daugiau detalių ilgai laukti neteks, jeigu filmo gamybos darbai prasidės jau lapkričio mėnesį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles