Sylvesteris Stallone jau atsisveikino su Rembo

Sylvesteris Stallone jau atsisveikino su Rembo

Jau legendiniu kino aktoriumi tituluojamas Sylvesteris Stallone po truputį grįžta prie savo ištakų ir dar kartą įkūnijo boksininką Rokį Balboa. Tačiau dar visai neseniai buvo iškilęs klausimas apie kitą legendinį jo veikėją Rembo. Dar visai neseniai kalbėjęs apie „Rembo 5“ (angl. „Rambo V“) scenarijaus rašymą, dabar aktorius, duodamas interviu „Variety“, pareiškė nebeįkūnysiantis šio personažo.

„Širdis dar labai trokšta, tačiau kūnas sako „Eik namo!“ Tai būtų lyg senų nukaršusių boksininkų grįžimas į ringą paskutiniam mačui ir gavimas į skudurus. Lai tą daro kažkas kitas“, – sakė S. Stallone.

Aktorius ir scenaristas teigė, kad liko patenkintas tuo, ką pasiekė su ketvirtuoju Rembo filmu. „Žinot, kaip būna, kai jau nebegali nieko išspausti iš istorijos? Aš buvau labai patenkintas tuo veiksmo filmu. Jis palietė vieno ilgiausių pilietinių karų Birmoje temą. Filmas buvo labai žiaurus ir atitinkantis realybę. Taigi, sukūriau puikų veiksmo žanro filmą ir daugiau tęsti istorijos nebeplanuoju“, – pasakojo aktorius. Jis taip pat pridūrė, kad realiai iškart atsisakė kurti penktąją dalį. „Nebėra ką pasakot. Kai manęs paprašė sukurti dar vieną filmą, aš jų paklausiau: „Jei aš negaliu padaryti geriau nei pastarąjį kartą, o tikrai negaliu, tai kam tada kurti?“.

S. Stallone taip pat neprisideda ir prie „Rembo“ televizijos serialo kūrimo, kuriuo užsiima televizija „Fox“. Seriale bus pasakojama apie Rembo vaiką. Aktorius teigė neprisidedantis, nes nenori padaryti serialui jokios įtakos. „Nenoriu nieko sakyti, tačiau perkelti veikėjo istoriją ir užkrauti ją ant personažo vaiko pečių yra labai sudėtinga. Mačiau Tarzano sūnų, King Kongo sūnų, Godzilos sūnų… Tai labai sudėtinga sritis“, – teigė S. Stallone.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles