Išleistas naujasis filmo „Kristoferis Robinas” anonsas su dar daugiau detalių

Likus vos keliems mėnesiams iki filmo „Kristoferis Robinas“ (angl. „Cristopher Robin“) premjeros, kino kompanija „Disney“ išleido ir pirmąjį pilną šio filmo anonsą, kuriame atgaivinamas viso pasaulio pamėgto pliušinio meškiuko Mikės Pūkuotuko personažas. Priešingai nei kovą išleistas trumpasis filmo anonsas, naujasis pilnas anonsas pagaliau parodo visą Šimto akrų miško gyventojų gyvenimą.

Iš visų kada nors anksčiau kompanijos „Disney“ perkurtų gyvo veiksmo filmų, „Kristoferis Robinas“ tikriausiai yra vienas laukiamiausių filmų. Priešingai nei kiti, tiesiog perpasakojantys istoriją, kurią visi jau ir taip žino, kaip, pavyzdžiui „Gražuolė ir pabaisa“ (angl. „Beauty and the Beast”) ar „Liūtas Karalius“ (angl. „The Lion King“), projektai, šis filmas papasakos visiškai naują istoriją, kurioje atgis ir kiti žiūrovų pamėgti veikėjai.

Praėjus daugiau nei 40 – čiai metų po pirmojo „Mikės Pūkuotuko“ filmo „Kristoferis Robinas“ sugrąžins mieluosius personažus į didžiuosiu ekranus, tik šįkart tai bus gyvo veiksmo filmas su tikrais aktoriais ir animaciniais personažais kartu. Šiame filme pagrindinį Kristoferio Robino vaidmenį atliks šiuo metu intensyviai dirbantis „Žvaigždžių karų“ aktorius Ewan‘as McGregor‘as. Naująjame filmo anonse atskleidžiama ir daugiau detalių apie filmo siužetą, kuriame vaizduojamas konfliktas, su kuriuo filme susiduria Kristoferis Robinas. Užaugęs Kristoferis Robinas, kaip ir dauguma suaugusiųjų, yra darboholikas ir patiria daug streso dėl darbo, dėl kurio taip pat nebegali praleisti daugiau laiko su savo šeima. Tačiau netikėtas jo vaikystės draugo Mikės Pūkuotuko pasirodymas sugrąžina jį į vaikystės dienas ir priverčia pamatyti, kas gyvenime yra svarbiausia.

Jeigu filmas bus lygiai toks pats jausmingas kaip ir naujausias jo anonsas, tada, be abejonės, tai bus puiki kelionė visiems šios istorijos gerbėjams. Dauguma tokių gyvo veiksmo filmų, kuriuos perdaro „Disney“ kompanija, bando pritraukti kuo daugiau žmonių, kuriems patiko pagal vaikystėje girdėtas pasakas sukurti filmai. O dabar ši kino kompanija pasitelkdama nostalgiją sukeliančias istorijas sukviečia žiūrovus užimti vietas kino teatruose. Suveikia ne tik naujasis „Kristoferio Robino“ anonsas, tačiau tai sukelia ir dviprasmiškus jausmus dėl buvimo suaugusiuoju ir vaikystės pamiršimo. Galima daryti prielaidą, kad kompanijos tikslinė auditorija yra suaugusieji, kurie užaugo su „Mikės Pūkuotuko“ istorija, o siužetas, kuriame vaizduojami suaugusio žmogaus sunkumai ir visiškas atsidavimas darbui,  tikrai pritrauks suaugusiuosius į kino teatrus.

Visgi, pati smagiausia dalis naujojo anonso atsiradime – tai, be abejonės, jau klasika tapę personažai. Pirmasis trumpas anonsas parodė Mikę Pūkuotuką tik pačioje pabaigoje, tačiau šįkart anonsas prasideda iškart su mieluoju meškučiu ir kitais veikėjais, gyvenančiais Šimto akrų miške. Naująjame anonse išvysite ir paršelį Knysliuką, Tigrą, Pelėdą bei liūdnąjį asiliuką Nulėpausį, Triušį, kengūrą Kengą ir jos mažąjį kegūriuką Riuką. Tačiau šioje dalyje tikriausiai pasigesime naujesnių „Mikės Pūkuotuko“ istorijos veikėjų, pavyzdžiui drambliuko Ramblio, tad gali nusivilti jaunesni šio filmo gerbėjai.

Naujasis filmo „Kristoferis Robinas“ anonsas jau verčia su nekantrumu laukti šios istorijos, kurios tikrai nenorėtumėte praleisti. Tokios akimirkos kaip Kristoferio Robino įstrigimas medyje arba asiliuko plūduriavimas upėje po tiltu, šiame filme turėtų sukelti ne vieną nostalgišką akimirką visiems, kurie užaugo su šia istorija ir jos personažais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles