Glenn Close vaidins „Saulėlydžio bulvaro“ perdirbinyje

Glenn Close vaidins „Saulėlydžio bulvaro“ perdirbinyje

Nors dar net iki 2018 m. Oskarų liko geras pusmetis, galbūt jau galima kalbėti apie vieną potencialią kandidatę į… 2019 m. apdovanojimus? Anot amerikiečių interneto portalo „The Wrap“, aktorė Glenn Close baigia suderinti paskutines susitarimo detales ir sutinka vaidinti Normą Dezmond naujojoje muzikinėje klasikinio Billy Wilderio „film-noir“ „Saulėlydžio bulvaras“(angl. „Sunset Boulevard“, 1950 m.) adaptacijoje.

Naujoji juosta bus paremta muzikine teatro komedija tokiu pačiu pavadinimu, kaip ir legendinis filmas. Šis spektaklis, pastatytas pagal minimo filmo scenarijų (kuris, beje, buvo apdovanotas Oskaru), visame pasaulyje buvo rodomas nuo 1993 m. Per tą laiką daugybė aktorių įkūnijo pagrindinę filmo veikėją – nebyliųjų filmų žvaigždę Normą Dezmond, kuri niekaip negali susitaikyti su garsiniu kinu ir bet kokiais būdais stengiasi susigrąžinti savo šlovingą karjerą. Originaliame filme ją vaidino Gloria Swanson.

G. Close šis vaidmuo nebus naujas – ji Normą Dezmond jau vaidino 1994 m. muzikiniame spektaklyje ir už tai buvo apdovanota kaip geriausia teatro aktorė.

2005 m. buvo kalbama, kad pagrindinius vaidmenis naujoje šio filmo versijoje galėtų atlikti G. Close ir Ewanas McGregoras, tačiau tuo metu viskas taip ir liko tik kalbų lygmenyje. Šiuo metu prie ši idėja vėl prisiminta, tad dabar ieškoma aktoriaus pagrindiniam vyriškam vaidmeniui. Režisieriaus kėdė buvo siūloma Ryanui Murphy‘iui, tačiau šiuo metu jis paneigė bet kokias savo sąsajas su šiuo projektu. Tad paieškoms lieka vis mažiau laiko, kadangi filmavimus numatoma pradėti kitų metų sausį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles