Baigtas filmuoti filmas „Akvamenas“

Baigtas filmuoti filmas „Akvamenas“

Viskas! Filmas „Akvamenas“ (angl. „Aquaman“) jau supakuotas. Režisierius Jamesas Wanas dvejus metus sunkiai dirbo ties šia „DC“ komikso adaptacija ir po visai trumpučio pogamybinio proceso filmas pagaliau baigtas ir yra pasiruošęs debiutuoti kino teatruose kitą mėnesį. J. Wanas apie darbų pabaigą pranešė savo „Instagram“ paskyroje, kur pasidalijo filmo kūrybinės komandos nuotrauka, kurioje visi stovi priešais Jasono Momoa nuotrauką, užfiksavusioje aktorių su jo vaidinamo personažo Akvameno kostiumu.

„Praėjus dvejiems metams, suvartojęs ir užvaldęs kiekvieną mano budrią gyvenimo valandą, šis mažytis nepriklausomas filmas pagaliau baigtas.  Tai buvo milžiniškas įsipareigojimas. Aš negaliu pakankamai atsidėkoti nuostabiai vaizdo efektų, redagavimo ir garso komandai už tai, kad jie nepailsdami dirbo visą parą, beprotiškai ilgas dienas, 7 dienas per savaitę, daugybę savaičių be atostogų, kad sukurtų šį unikalų ir gražų filmą. Kiekvienas į jį įdėjo savo širdį ir sielą ir aš negaliu sulaukti, kada galėsime juo pasidalyti gruodžio 21-ąją! O dabar einu ilgo pogulio“ – savo „Instagram“ paskyroje rašė režisierius J. Wanas. Ir atrodo, kad režisierius tikrai užsidirbo šį labai ilgą pietų miegą. Kiek jau spėjome pamatyti filmo „Akvamenas“ filmuotos medžiagos, panašu, kad mūsų laukia tikrai didelio masto filmas su daugybe po vandeniu vykstančio veiksmo, kas reiškia ir daugybę unikalių išbandymų. Bet koks kitas tokio masto filmas yra milžiniškas įsipareigojimas autoriui. Tačiau šioje situacijoje, J. Wanas atsidūrė pozicijoje, kurioje patyrė kur kas didesnį spaudimą nei tikėjosi iš pradžių, kadangi juosta „Akvamenas“ yra antras vaidybinis „DC“ filmas, kuris pasirodys kino teatruose iškart po filmo „Teisingumo lyga 2“ (angl. „Justice League“) ir visa tai, be jokios abejonės, sukelia didelį spaudimą tiek visam filmui, tiek J. Wanui.

Kartu su aktoriumi J. Momoa filme „Akvamenas“ išvysime ir aktorius Amber Heard, Willemą Dafoe, Nicole Kidman, Dolphą Lundgreną, Patricką Wilsoną, Yahya Abdul-Mateeną II, Ludi Lin ir Temuera Morrisoną. Scenarijaus autoriai Willas Beallas ir Davidas Leslie Johnsonas-McGoldrickas. Nors kino kompanija „Warner Bros.“ bandė pašalinti iš „DC“ filmų pasaulio, Zackas Snyderis visgi tapo šios juostos prodiuseriu, kartu su savo žmona ir prodiusavimo partnere Debra Snyder.

Nors filmas „Akvamenas“ laukia savo premjeros gruodžio 21-ąją, visai neseniai buvo atskleista, kad išankstinė filmo premjera įvyks jau lapkričio 26-ąją, Londone. O tai reiškia, kad jau po keleto savaičių turėtumėme išgirsti pirmuosius atsiliepimus apie šį filmą. Dabar belieka sulaukti, kada patys galėsime išvysti šią juostą ir įvertinti ją savo akimis!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles