Išleistas „Tikro detektyvo“ trečiojo sezono anonsas

Išleistas „Tikro detektyvo“ trečiojo sezono anonsas

Praėjo jau dveji metai nuo paskutiniojo „Tikro detektyvo“ (angl. „True Detective“) sezono pabaigos, kuris dėl savo kokybės išskyrė žiūrovų ir kritikų nuomones. Drama sugrįžta jau kitąmet, pagrindinį vaidmenį šį kartą atliks Magershala’s Ali, o kartu su naujo aktoriaus paskelbimu atkeliavo ir naujasis anonsas.

Naujieji kadrai iš serialo yra labiau susitelkę į siužetą, kuris, pasak oficialios santrumpos, suksis apie žiaurų nusikaltimą Ozarke, ir apie paslaptį, kuri gilėja per dešimtmečius bei pasikartoja trijuose skirtinguose laikotarpiuose. M. Ali vaidins detektyvą Veiną Heisą, o jo partneris bus Rolandas Vestas, kurio vaidmenį atliks Stephenas Dorffas.

M. Ali vaidinamas Veinas Heisas yra apsėstas dingusių vaikų bylos, kurią jis bandė išnarplioti 1980-aisiais metais, tačiau jam kelią pastojo kartelio ir rasizmo siena.

Pirmųjų dviejų serijų režisierius buvo Jeremy Saulnieris, tačiau jam palikus pareigas, likusias serijas paliko kūrėjui ir pagrindiniui rašytojui Nicui Pizzolatto ir Danielui Sackheimui. Serialas į „HBO“ grįžta jau sausio 13-tąją, o televizijos ekranus Europoje turėtų išvysti taip pat panašiu laikotarpiu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles