17 „Netflix“ filmų, pasirodysiančių 2018 metais. 1 dalis

17 „Netflix“ filmų, pasirodysiančių 2018 metais. 1 dalis

Jau anksčiau internetinės televizijos kompanija „Netflix“ pranešė, jog 2018 metais savo kolekciją papildys ne mažiau negu 80-čia filmų, kurių didžioji dalis bus originalūs „Netflix“ kūriniai. Skaičius iš tiesų ne mažas, todėl pasistengsime padėti ir išskirti 17 filmų, į kuriuos reikėtų atidžiau atkreipti dėmesį.

„Netflix“ jau seniai nebėra tik internetinės televizijos transliuotoja, ji virsta rimtu žaidėju ir produkcijos kūrime. Daug anksčiau pradėjusi ir galingai startavusi televizijos serialu kūrime, pavyzdžiui, „Kortų namelis“ (angl. „House of Cards“), „Oranžinė – tai nauja juoda“ (angl. „Orange is a New Black“), „Trylika priežasčių kodėl“ (angl. „13 Reasons Why“), „Minčių medžiotojas“ (angl. „Mindhunter“) ir daugybe kitų, kompanija pamažu įsilieja ir į filmų kūrimą – „Okdža“ (angl. „Okja“), „Ryškumas“ (angl. „Bright“), „Žvėrys be šalies“ (angl. „Beasts of No Nation“) ir t.t. Taigi, 17 kompanijos filmų, kurių neišvysite kino teatruose, tačiau, kurie verti Jūsų dėmesio.

1. „Prieš man pabundant“ (angl. „Before I Wake“)

Šis filmas nukeliavo ilgą ir sudėtingą kelią, kol pagaliau pasirodė ir teisės atiteko „Netflix“ kompanijai. Amerikoje jis prieinamas nuo sausio 5 dienos, todėl netrukus galima tikėtis jo pasirodymo ir Europos žiūrovams. Tai siaubo žanro filmas, pasakojantis apie jauną porą, kuri įsivaikinusi vaiką supranta, jog jam miegant nutinka patys keisčiausi dalykai.

2. „Polkos karalius“ (angl. „The Polka King“)

Jeigu po siaubo filmo norėsis ko nors, kas pralinksmintų, šis filmas puikiai tiks – mat jame pagrindinį vaidmenį atliks nuotaikingasis Jack‘as Black‘as. Dar linksmiau darosi sužinojus, kad šį kartą jį lydės ne griausminga roko muzika, o pašėlusi polka. Jei dar nesupratote, aktorius įkūnys Jan‘ą Lewan‘ą – garsiosios Ponzi schemos (finansinės piramidės) pradininką. Taigi, pasiruoškite didžiausiam skandalui polkos istorijoje! Filmas jau prieinamas „Netflix“ platformoje.

3. „Įseserės“ (angl. „Step Sisters“)

Kad ir kaip būtų gaila, tai nėra „Įbrolių“ (angl. „Step Brothers“) tęsinys, tačiau filmas žada itin ritmingą reginį, nes jame tikrai netrūks šokių. Režisierius Charl‘is Ston‘as III turi patirties tokiame žanre – jis anksčiau režisavo „Būgnininkus“ (angl. „Drumlines“), o šokių judesius kuria tie patys žmonės, kurie tai darė „Aukštoje klasėje“ (angl. „Pitch Perfect“). Filmas pasirodys sausio 19 dieną.

4. „Atviri namai“ (angl. „The Open House“)

Jaunasis aktorius David‘as Minnete‘as nesnaudžia ir puikiai pasirodęs televizijos seriale „13 priežasčių kodėl“ atliks vieną pagrindinių vaidmenų šiame naujame trileryje. Filmo istorija pasakos apie mamos ir jos sūnaus išgyvenimus atsikrausčius į naujus namus, kuriuose, akivaizdu, kažkas visai nenori, kad apsigyventų naujakuriai. Filmas pasirodys sausio 19 dieną.

5. „Tuščias ir kvailas gestas“ (angl. „A Futile and Stupid Gesture“)

Tai lietuviams pakankamai tolima ir dėl konteksto trūkumo sunkiai suprantama istorija, bet toli gražu nereiškia, jog ji neverta dėmesio ar nelinksma. Pasakojimas nukels į laikus, kuomet populiarus aštuntojo – devintojo dešimtmečio žurnalas „National Lampoon“ padarė kai ką neįtikėtino ir sukūrė ne vieną komediją, iš kurių netgi viena buvo labai gerai įvertinta ir laikoma komedijų etalonu. Linksmą sėkmės istoriją galėsite išvysti nuo sausio 26 dienos.

6. „Apie kūną ir sielą“ (angl. „On Body and Soul“)

Originalus pasakojimas apie du žmones, dirbančius skerdykloje. Taip jau nutinka, kad likimams susidūrus tokioje neįprastoje vietoje, jiedu turi tokius pat tikslus ir svajones. Gal kiek banaloka, tačiau tai gali tapti vienu originaliausių šių metų platformos filmų. Pasirodymo data – vasario 2 diena.

7. „Ritualas“ (angl. „The Ritual“)

Grupė draugų iš koledžo laikų susirenka žygiui į mišką. Kaip įprasta, netrukus pastebi, kad jie yra stebimi ir supranta, jog iš miško gyvi gali ir nebeištrūkti. Vėlgi, kūrinys netrykšta originalumu, bet žada įtampos ir gausą žiemiškų gamtos vaizdinių. Filmas pasirodys vasario 9 dieną.

8. „Nebylys“ (angl. „Mute“)

Pagrindinį vaidmenį šioje juostoje atliks Alexander‘is Skasgard‘as, ką tik laimėjęs auksinį gaublį už antraplanį vaidmenį seriale „Nekaltas melas“ (angl. „Big Little Lies“). Pagrindinis juostos veikėjas yra nebylys barmenas, negalintis pamiršti moters, dingusios iš jo gyvenimo. Nenorėdamas taikstytis su tokia situacija jis ryžtasi į tikrą odisėją po tamsiausias Berlyno vietas. Filmas pasirodys vasario mėnesį.

Laukite tęsinio – antrosios straipsnio dalies.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles