Amerikiečiai kurs savąjį „Reidą“, režisieriumi tapo „Sniegynų įkaitų“ kūrėjas

Šiuolaikinė kovinių filmų klasika „Reidas“ (angl. „The Raid“) sulauks perdirbinio. „The Hollywood Reporter“ praneša, kad Indonezijos kino perlą perkurti ėmėsi režisierius Joe Carnahanas.

Apie tai, kad imsis šio projekto, kino kūrėjas kartu su aktoriumi Franku Grillo paskelbė socialiniame tinkle „Instagram“. J. Carnahanas taip pat pranešė, kad filmą prodiusuos valas Garethas Evansas – originaliųjų dviejų „Reido“ dalių režisierius.

„Tai nebus perdirbinys. Tai bus kitoks to pačio scenarijaus įsivaizdavimas. Giliai įkvėpkite – mes nenuvilsime jūsų, užkietėję filmo gerbėjai! „Reido“ perdirbti neįmanoma. Tai nuostabus filmas. Taigi, paklauskite savęs, ar mes to imtumėmės, jei neturėtume puikių idėjų?“, – „Twitter“ tinkle rašė Joe Carnahanas. Režisierius pridūrė, kad ši „Reido“ versija savo nuotaika primins kitus jo režisuotus filmus  – „Sniegynų įkaitus“ (angl. „The Grey“) bei „Narkotikų skyriaus agentą“ (angl. „Narc“).

2011 metais pasirodęs ir jau kultiniu tapęs indoneziečių kovinis filmas „Reidas“ pasakojo apie specialiųjų pajėgų komandą, praktikuojančią kovos meną silat. Šie kovotojai patenka į puikiai apsaugotą narkotikų prekeiviui priklausantį dangoraižį. Kad pasiektų savo tikslą, komanda turi išsikovoti kelią iki pat aukščiausio pastato aukšto. 2014 metais pasirodžiusi antroji „Reido“ dalis buvo dar sėkmingesnė už savo pirmtakę. Dar vienas tęsinys turėtų pasirodyti 2018 arba 2019 metais.

Tai ne pirmas kartas, kai Holivudas bando sukurti savąją „Reido“ versiją. Režisuoti juostą buvo pasiryžęs Patrickas Hughesas, o vaidinti filme turėjo Tayloras Kitschas, tačiau abu vyrai paliko projektą ir „Reido“ perdirbinio kūrimo darbai kurį laiką buvo sustoję. Kol kas nepranešama, kada sulauksime šio projekto.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles