Spalvingame „Nuostabiosios moters“ anonse amazonės įsivelia į Pirmąjį pasaulinį karą

Šiemet pilnu pajėgumu buvo paleista „DC“ komiksais paremtų filmų franšizė. Kitąmet prie jos prisijungsianti juosta „Nuostabioji moteris“ (angl. „Wonder Woman“) ketvirtadienį paskelbė pirmąjį pilną anonsą, žadantį kol kas unikaliausią šios franšizės filmą.

„Nuostabiosios moters“ veiksmas vyks Pirmojo pasaulinio karo metais, kuomet iš komiksų pažįstama amazonė Diana Prince (akt. Gal Gadot) susipažįsta su kareiviu (akt. Chris Pine). Juodu palieka Dianos namus ir išvyksta gelbėti pasaulį nuo jį galinčio sunaikinti karo.

Iš pirmojo pilno anonso nesunku suprasti, kad tai bus kitoks „DC Comics“ filmas nei matėme anksčiau. Jis skiriasi jau vien savo vizualiu pateikimu, parodydamas kur kas daugiau spalvų nei tamsumu garsėjusios ankstesnės franšizės juostos, tokios kaip „Betmenas prieš Supermeną“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“).

Kartu įdomiai atrodo komiksų pasaulio ir istorinių įvykių supynimas. Prieš Pirmojo pasaulinio karo armijas kovojanti Diana atrodo didingai ir nuožmiai, o superherojų ir istorinio konteksto surišimas yra retas reiškinys („Marvel“ tai jau darė pirmajame „Kapitono Amerikos“ (angl. „Captain America“) filme, kur pagrindinis veikėjas kariavo Antrajame pasauliniame kare).

Be jau minėtų G. Gadot ir C. Pine‘o, filme taip pat pasirodys tokios aktorės kaip Robin Wright, Connie Nelson bei Lucy Davis. Juostos režisierė – Patty Jenkins.

„Nuostabioji moteris“ bus ketvirtasis „DC Comics“ filmas po „Žmogaus iš plieno“ (angl. „Man of Steel“), jau minėto „Betmeno prieš Supermeną“ ir „Savižudžių būrio“ (angl. „Suicide Squad“).

Juostos premjera – 2017 m. birželio 2 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles